Як освітлити татуаж брів.

Будь-яка дівчина мріє мати досконалі риси обличчя, але не багато хто може цим похвалитися. Існують різні процедури, щоб поліпшити форму брів, змінити їх колір, густоту і довжину. Однією з них є татуаж брів. Як освітлити татуаж брів, якщо вони вийшли занадто темними?
Інструкція
1
Косметична процедура, іменована татуажем, останнім часом стала досить популярною. Вона насправді дозволяє дівчатам бути оригінальними і красивими. Але буває, що майстер допускає помилки під час процедури, що робить татуаж брів дуже темним. І тому доводиться вдаватися до його освітленню. Як це зробити?
2
Для початку знайдіть телефон досвідченого майстра татуажу і запишіться до нього на прийом. Постарайтеся розвідати, яку освіту він отримав, також поцікавтеся його роботами по освітленню татуажу брів. Це допоможе вам оцінити рівень професіоналізму даного майстра і вирішити, йти до нього на прийом чи ні.
3
Збираючись на процедуру, заспокойтеся і налаштуйте себе на відмінний результат. Так ви допоможете майстру якісно освітлити ваш не зовсім вдалий татуаж. Врахуйте, що процес освітлення татуажу брів може розтягнутися на кілька відвідувань, тому подумайте про те, щоб у вас було достатньо грошей для цього.
4
Хоча існують певні прийоми та коректори для виправлення невдало виконаного татуажу, але найчастіше це роблять шляхом видалення пігменту за допомогою спеціального лазера. Перед цим приготуйтеся до очищення шкіри і нанесення знеболюючих препаратів. Це необхідна частина процесу корекції татуажу.
5
Як тільки процедура буде завершена, на вашій шкірі може з'явитися почервоніння або подразнення. Це цілком нормально для корекції татуажу, тому не турбуйтеся. Пройде якийсь час, і роздратування пройде само, без застосування різних кремів і консилеров.
Зверніть увагу
Щоб ваша шкіра відновилася якомога швидше і без неприємних наслідків, допоможіть їй. Не мочіть брови, постарайтеся не використовувати на даній ділянці шкіри ніяких косметичних засобів, а також утримайтеся від дії прямих сонячних променів.
Корисна порада
Перед проведенням татуажу дізнайтеся, чи протипоказання для даної процедури, і вирішіть для себе, чи дійсно ви хочете освітлити свій татуаж брів. Якщо вам пропонують зробити корекцію татуажу в домашніх умовах, сто разів подумайте, так як це занадто ризиковано і може завдати шкоди вашому зовнішньому вигляду.
Професія фахівця з перманентного макіяжу стає найбільш затребуваною. Однак існує й зворотний бік такої популярності, коли погано підготовлені майстри беруться за роботу, не володіючи необхідною теоретичною підготовкою, належними навиками та досвідом. Виправлення їх помилок ще донедавна представляло досить серйозну проблему. Тепер на допомогу постраждалим використовуються лазерні технології.
Інструкція
1
Зіпсована форма повік, брови неприродного кольору, перекошений контур губ - можна дуже довго перераховувати похибки і дефекти, з якими розстроєні дами, незадоволені результатом зробленого перманентного макіяжу, звертаються за допомогою вже зовсім до інших майстрам, більш кваліфікованим і досвідченим.
2
При цьому існують спеціальні методики для виправлення подібних помилок: розроблені певні прийоми і засоби (коректори), які дозволяють якось підправити неякісну роботу. Однак далеко не всі дефекти легко піддаються виправленню, адже пігмент іноді потрапляє в такі зони, в яких його неможливо перекрити за допомогою нового нанесення фарби.
3
Особливу проблему представляє ліквідація растекшейся пігменту (особливо на повіках). Від такої неприємності в роботі не можуть бути застраховані навіть досвідчені мастера.До недавнього часу можна було видалити невдало нанесений малюнок тільки за допомогою дермабразії (радикальна процедура, що залишає після застосування рубці).
4
На зміну цій методиці прийшли лазерні технології, які здатні виправляти дуже широкий спектр похибок, що виникають при нанесенні малюнків.
5
Ефективність використання лазера виражається всього в декількох послідовних діях. Луч лазерного світла легко проходить наскрізь тканини і впливає на глибині до 4 - 5 мм, руйнуючи там залягає пігмент. При цьому лазером чи не порушується цілісність шкірних покривів, що дуже важливо при роботі з обличчям, і шкіра в результаті повністю відновлюється.
6
Саме термічна реакція, викликана лазером, руйнує спеціальну капсулу, що складається з колагенових, а також еластинових волокон, що утворилася в окружності закристалізованого пігменту. Під впливом цієї реакції відбувається процес сублімації: з капсули виходить фарба, і частина пігменту відразу ж випаровується. Залишилася, фарба, в свою чергу, потрапляє у міжклітинний простір, а звідти частково виводиться фагоцитами - клітинами, що відповідають за очищення тканин від різних сторонніх мікроелементів прямо через лімфатичну систему. Даний процес називається фагоцитоз і відбувається поступово, протягом 2-3 тижнів після використання лазера.