Як вибрати люстру для кухні.

Кухня - одне з найбільш відвідуваних приміщень в квартирі. На ній ми снідаємо, обідаємо, вечеряємо, балакаємо з друзями за чашкою чаю, обговорюємо важливі сімейні питання. Домогосподарки і зовсім проводять там більшу частину дня. Тому кухня потребує хорошому освітленні.
Інструкція
1
Вибираючи люстру для кухні, пам'ятайте про те, що пара, що утворюється в процесі приготування їжі, буде осідати на поверхні світильника. Тому віддайте перевагу люстрі для кухні зі скла або пластику. А якщо ви вирішили все ж вибрати модель з абажуром, врахуйте, що тканина, з якого він виготовлений, повинна легко чиститися і швидко сушитися.
2
Враховуйте при виборі люстри для кухні та просторові характеристики приміщення. Для вузькою і витягнутою кухні ідеальним освітлювальним приладом буде довга прямокутна люстра, підвішена над обіднім столом. Вона може бути прикрашена кришталевими краплями або геометричним орнаментом.
3
Для просторій кухні з високими стелями виберіть велику люстру на підвісі або використовуйте два світильники: один для обідньої, а другий - для робочої зони. Над обробним столом підвісьте люстру, яка дає яскраве освітлення, а над обіднім - люстру, що випромінює м'яке розсіяне світло. Віддайте перевагу світильників, що кріпиться на пружини, які можна опускати вниз і піднімати вгору в міру необхідності.
4
Дуже модний варіант кухонних люстри - група світильників на світлодіодах, що створює над обіднім столом справжній світловий каскад. Дуже оригінально виглядає люстра, світлові елементи якої підвішені на різній висоті.
5
Якщо у вас велика кухня, виконана в парадному стилі, віддайте перевагу розкішній люстрі зі складним абажуром з органзи і кришталю. Ви можете вибрати незвичайну люстру і для простенької кухні. Нехай вона буде красивою, але не шикарно-химерною.
6
Вибирайте люстру для кухні без особливого фанатизму, але пам'ятайте про те, що дорогий і стильний світильник може перетворити й змусити заграти новими фарбами навіть самий звичайний інтер'єр.