Як виглядати хворим.

Кожному знайомі моменти в житті, коли не хочеться йти на навчання, роботу або ще куди. В таких випадках, як правило, починається активний пошук вдалої відмовки, щоб не виконувати необхідну дію. Якщо якесь термінове справу врятує нас, то це добре. А якщо немає такої справи, тоді в хід вступає самий перевірений часом варіант - прикинутися хворим.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - послатися на запаморочення. Для того, щоб скарга виглядала більш правдоподібно, не зайвим буде додати особі червонуватий відтінок і підняти тиск. Досягається подібний ефект п'ятьма хвилинами присідань або віджимань. Якщо по близькості немає кваліфікованого лікаря, то буде досить складно не помилитися в діагнозі. Тому в більшості своїй дані дії необхідний ефект.
2
Спосіб «Підвищена температура» підходить школярам, батьки яких не особливо розбираються в медицині. Беремо градусник, підносимо його до звичайної лампочці. В ідеалі - настільна лампа з ниткою розжарювання. Стежимо за тим, щоб градусник показував раціональну температуру типу тридцять сім і сім (ну або полюс-мінус пару десятих градуса на власний розсуд). Потім закриваємо очі і наближаємо обличчя до даної лампі приблизно на 20-25 сантиметрів. Це нагріє шкіру обличчя, буде здаватися, що у людини дійсно температура, коли вирішать провести долонею по лобі, щоб переконатися в справності термометра. Потім з цим же градусником підходимо до батькові і з сумним жалібним особою вимовляємо: «Мам, здається, у мене температура».
3
Спосіб «нетравлення шлунка», в принципі, досить нешкідлива річ, хоча виробляє відмінний ефект. Максимум що загрожує - це таблетка Но-шпи або активоване вугілля. Фраза «живіт болить, схоже, я чимось отруївся» при правильному виразі обличчя забезпечить самий що ні на є болючий і страдницький вигляд.