Як відбілити шрам. mojno shrami ubrat.

Шрами майже завжди виділяються за рахунок вивищення над поверхнею шкіри і зміненого кольору - вони можуть бути червоними, рожевими, з коричневим відтінком. Якщо на свіжий шрам регулярно потрапляє сонце, то він стане помітним і грубим.
Вам знадобиться
  • - лимонний сік;
  • - огірковий сік;
  • - косметична глина, бодяга;
  • - мускатний горіх, мед.
Інструкція
1
Протирайте поверхню зі зміненою шкірою лимонним соком - що містяться в ньому осветляющие речовини відбілюють тканини. Видавіть трохи лимонного соку на ватний диск і протріть шрам, сік не змивайте. Для кожної аплікації використовуйте свіжий склад.
2
Огірковий сік має осветляющими властивостями, тому можна використати його як компрес. Натріть свіжий огірок на тертці, вичавіть сік, просочіть їм марлеву серветку і нанесіть на рубець.
3
Використовуйте препарати, що містять бодягу. Це може бути порошок або гель, але використовувати препарат слід тільки разом з глиною. Змішайте глину і бадягу в пропорції 2: 0,5, розбавте водою до пастоподібного стану, нанесіть склад на шрам і залиште до висихання. Повторювати такі компреси слід через день протягом тижня, чергуючи їх з протирання рубця саліцилової кислотою. Блакитну глину можна застосовувати самостійно, розводячи її водою до потрібної консистенції. Цей спосіб підходить для освітлення грубих і старих шрамів.
4
Застосовуйте розсмоктувальні крему і гелі - «Контратубекс», «Медерма» і пр. Тривале застосування препаратів освітлить шкіру, але їх дія ефективно тільки при свіжих рубцях. Ви можете наносити препарати на спеціальний пластир і тим самим збільшите тривалість впливу активних речовин.
5
Використовуйте крему для відбілювання шкіри - вони повинні містити гідрохінон, Коев кислоту, фруктові кислоти. Темні сліди почнуть зникати не відразу, буде потрібно щоденна обробка шрамів протягом декількох місяців.
6
Робіть мускатні компреси - змішайте мелений мускатний горіх і мед (1: 4), повторюйте процедуру через день. Для освітлення шраму буде потрібно багато часу - від півроку до року. Якщо склад занадто їдкий, а шкіра чутлива, то рекомендується чергувати мускатні аплікації і компреси з медом і молоком (через день).
7
Деякі салонні процедури, наприклад лазерна шліфовка шкіри, допомагають розгладити поверхню шраму і прибирають різку пігментацію - після курсу процедур шрам стане світлішим, практично непомітним. Процедура поверхневого пілінгу з фруктовими кислотами робить непомітною різницю між здоровою шкірою і зміненими тканинами шраму, а хімічний пілінг швидко відбілює рубець.