Як очистити алюмінієву сковороду. аврора засіб для чищення алюмінієвого посуду.

Алюмінієва сковорода швидко нагрівається, довговічна і ідеально підходить для кип'ятіння молока. З часом на ній утворюється плівка, яка псує зовнішній вигляд і може бути небезпечна для здоров'я.
Вам знадобиться
  • Силікатна клей, кальцинована сода, нашатирний спирт, засіб для миття посуду, харчова сода, лимонна кислота, столовий оцет.
Інструкція
1
Алюмінієву сковороду не можна чистити жорсткими металевими щітками. Таким чином ви пошкодите метал і посуд швидко втратить блиск. Заборонено використовувати абразивні чистячі засоби. Алюмінієва сковорода може потемніти після миття в посудомийній машині.
2
Очистити алюмінієву сковороду можна народним способом. У велику каструлю налийте 80 мл конторського силікатного клею, який потрібно попередньо розбавити водою. Додайте 100 гр кальцинованої соди. Налийте воду і занурте сковороду. Поставте ємність на вогонь і доведіть до кипіння. Залиште на 30-40 хвилин. Дістаньте сковороду і помийте як звичайно. Потім промийте проточною водою. Після такої обробки нагар розм'якшується.
3
Алюмінієві сковороди потрібно мити теплою водою. Використовуйте харчову соду і нашатирний спирт, який добре справляється з жиром, а також рідину для миття посуду. Після обов'язково промийте посуд проточною водою.
4
Візьміть 10 грамів аптечної бури, розведіть у склянці теплої води і додайте в суміш кілька крапель нашатирного спирту. Змочіть губку для миття посуду в розчині і почистіть алюмінієву сковороду. Прополощіть посуд у великій кількості води.
5
Для очищення алюмінієвої сковороди можна використовувати харчову соду. Змішайте її з водою так, щоб вийшла кашка. Потім за допомогою губки помийте сковороду. Даний метод ефективно видаляє забруднення і не пошкоджує метал, але доведеться затратити чимало часу і зусиль.
6
Щоб очистити сковороду від пригоріла їжі, скористайтеся перевіреним досвідченими господинями методом. Налийте воду і додайте 2 чайні ложки лимонної кислоти. Доведіть до кипіння і відставте посуд на деякий час. Потім помийте сковороду як звичайно.
7
Якщо сковорода втратила минулий блиск, використовуйте столовий оцет. Змочіть ганчірку в засобі і обробіть посуд. Плями від пригоріла їжі протріть розрізаним яблуком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YTxHE6k-W2M