Як обкатати "Пріору".

Обкатка нової машини - це відповідальний і вимагає до себе підвищеної уваги процес, необхідність якого заснована на логічно обґрунтованих фактах. Для кожної нової Пріори існує кілька певних правил початку процесу експлуатації, від дотримання яких залежить подальший ресурс автомобіля.
Інструкція
1
Основне правило при обкатці - не перетворюйте нову Пріору в гоночний автомобіль і не намагайтеся в перші кілометри пробігу вичавити максимальні можливості з мотора і трансмісії. Особливо важливо це в першу 1500 км пробігу. Уникайте різких розгонів і гальмувань, ривків машини, інтенсивних розгонів з перехресть. До кінця вичавлений педаль акселератора - грубе порушення режиму обкатки.
2
Уникайте тривалої роботи двигуна на постійних обертах. Це загальне правило, що міститься не тільки в інструкції з експлуатації Пріори, але і в інструкціях до автомобілів дорогих марок. Правило це однаково справедливо як для високих, так і для низьких оборотів. Звідси випливає висновок: уникайте тривалого руху з однією і тією ж швидкістю на етапі обкатки.
3
Намагайтеся в період обкатки підтримувати оптимальні оберти двигуна в діапазоні від 2000 до 4000. Причому в перші 1500 км без необхідності не розкручуйте движок понад 3000 об/хв. Природно, не їздите внатяг на підвищеній передачі в діапазоні оборотів до 2000 об/хв. і не розганяйте Пріору до швидкостей понад 90-110 км/годину, що відповідає частоті обертання коленвала 3500-4000 об/хв.
4
Не дозволяйте двигуну тривалий час працювати в режимі холостого ходу. Цей режим фахівці відносять до категорії важких умов експлуатації. Також на весь період обкатки забудьте про всякому гальмуванні двигуном, яке створює підвищені навантаження на основні вузли і агрегати двигуна.
5
Крім силового агрегату в спеціальних умовах експлуатації протягом перших кілометрів пробігу потребують і інші елементи нової Пріори. Перші 500 км по можливості уникайте різкого гальмування, щоб не скоротити термін служби гальмівних накладок. Уникайте різкого натискання і різкого відпускання педалі зчеплення після включення передачі. До важеля коробки передач, не застосовуйте занадто великих зусиль.
6
Крім перерахованих вище правил обкатки, не використовуйте автомобіль з причепом, що не навантажуйте понад 50% від максимального навантаження. Щодня перевіряйте рівень масла у двигуні. По можливості вибирайте для поїздок асфальтовані траси, що не з'їжджаючи на грунтові і дачні дороги. Щоб швидко впоратися з обкатним періодом, пройдіть перші 500-1500 обкатних кілометрів на найближчі 1-2 вихідних дні після покупки. При цьому ви не тільки обкатати Пріору, але і відчуєте всі радості від поїздки на новій машині.