Як прикрасити подарунок. Як приручити джунгарского хом'яка.

У вашого кращого друга або коханої людини намічається свято - день народження, підвищення на роботі, весілля або просто невелика вечірка, а ваш подарунок не блищить оригінальністю? За допомогою цієї статті, ви зможете прикрасити його з «родзинкою» і гідно викласти. Враховуючи тему для свята, смаки та інтереси одного, доклавши трохи зусиль і щіпку фантазії, ви приємно здивуєте всіх оточуючих!
Вам знадобиться
  • Обгортковий папір, ножиці, скотч, паперові, ганчіркові стрічки, кольоровий папір, старі журнали, клей, кольорові олівці, фломастери, акрилові фарби, пензлі, декоративні блискітки, пластика.
Інструкція
1
Оригінальне оформлення вітальної листівки: Придумайте смішне стіхотвореніе.Подпішітесь іменем коханої мультгероя іменінніка.Вирежьте букви зі старого журналу і вклейте їх в откритку.Сделайте з кольорового паперу забавне орігамі, створіть композицію з яскравих звіряток, пластмасових квітка і декоративних блискіток. Намалюйте в листівці карту скарбів, нехай винуватець торжества сам знайде подарок.Напішіте своє привітання невидимим чорнилом.
2
Якщо ви вирішили подарувати звичайну дерев'яну рамку для фотографій, спробуйте додати їй оригінальність за допомогою фарб. Якщо площа рамки дозволяє, зробіть колаж на цікаву тему. Наприклад: дитячі фотографії іменинника, його професія, хобі та т.д.Еслі ваш друг лікар, вставте в рамку його фото в робочій обстановці, а поля рамки розмалюйте або розклейте картинками на медичну тему. Зробіть з пластики шприц або будь-який інший медичний інструмент. Приклейте до рамки, покрийте прозорим лаком, дайте висохнути.
3
Точно так само ви можете оформити звичайний фотоальбом.Постарайтесь вибрати альбом, де є поля для запису коментарів до фото. Тим самим ви можете вкласти туди фотографії, де ваш друг зображений студентом медичного вузу, і смішно їх підписати. Надалі він сам заповнюватиме цей альбом, а через багато років ваш подарунок стане незамінним атрибутом милою презентації сім'ї.
4
Красиво упакувати подарунок вам допоможе обгортковий папір і атласна стрічка. В наш час асортимент їх настільки величезний - вам варто тільки проявити трохи фантазії. Якщо у вас немає досвіду в упаковці, краще надайте цю справу професіоналу в спеціалізованому магазіне.Бумагу може замінити і красива тканина.
5
Якщо почуття гумору вашого друга і ваші фінанси вам дозволяють, можете влаштувати всім відомий «сюрприз в торті». І зовсім не обов'язково, щоб з нього вистрибувала красива дівчина, це може бути супер герой з комікса або навіть сам президент!
Корисна порада
Не залишайте прикраса подарунка на останній день, адже - зустрічають по одягу.