Як подивитися мережеві настройки.

На персональному комп'ютері є велика кількість різноманітних налаштувань. Для забезпечення локальній мережі або підключення до інтернету, потрібна спеціальна настройка системи.
Інструкція
1
Всі налаштування в операційній системі можна переглянути. Як правило, все здійснюється при зміні параметрів. На персональному комп'ютері всі налаштування, потрібні для мережі, знаходяться у вкладці «Мережеве оточення». Щоб переглянути настройки локального з'єднання, натисніть на кнопку «Відобразити всі з'єднання». Перед вами з'явиться невеликий список всіх з'єднань, які є на персональному комп'ютері. Це можуть бути як локальні з'єднання, так і підключення модемів.
2
Натисніть правою клавішею на ярлику «Підключення по локальній мережі». Далі в контекстному меню виберіть пункт «Властивості». З'явиться невелике меню, в якому проводяться всі налаштування для мережі. Як правило, важливу роль відіграє «Протокол Інтернету». Натисніть по цій графі два рази правою клавішею миші. У графі «Використовувати наступний IP адреса» має бути вписана певний номер. Також не варто забувати, що IP адреса на обох персональних комп'ютерах повинен відрізнятися тільки останньою цифрою, щоб локальне з'єднання було активним.
3
Мережеві настройки також можна переглянути і у модему, який підключений до комп'ютера. Зайдіть в «Мережеве оточення». Далі виберіть підключення, відповідне вашому модему. Натисніть правою клавішею, вибравши в контекстному меню пункт «Властивості». Далі можете переглянути будь-які настройки, які вас цікавлять. Як показує практика, налаштування з'єднання можна переглянути, а також змінити в USB модеми. Для цього відкрийте програму, яка управляє підключенням.
4
Це програмне забезпечення встановлюється при старті роботи модему. Як тільки відкриєте програму, натисніть кнопку «Налаштування». Далі виберіть профіль, який потрібно переглянути або редагувати. Ви можете редагувати різні дані в даному меню. Однак не забувайте, що некоректні дані можуть привести до повного відключення з'єднання. Намагайтеся не чіпати настройки, в яких нічого не розумієте.
Ви, мабуть, пам'ятаєте, що в перший раз, коли вам проводили інтернет, всі налаштування проводили кваліфіковані фахівці. І потім, при виникненні будь-яких проблем ви змушені були дзвонить в службу техпідтримки. Але давайте розберемося - чи дійсно так складно стежити за своїми мережевими пристроями самим?
Інструкція
1
Розберемо принципи управління мережа ю на прикладі операційної системи Windows XP.Все необхідні дані ми зможемо отримати за допомогою використання панелі управління. Зайдіть в меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сетвевие підключення». Перед вами відкриється вікно, де будуть відображені всі мережеві підключення, налаштовані на вашому комп'ютері.
2
У нашому випадку ми маємо справу не тільки з фізично існуючими підключеннями (настройка здійснюється безпосередньо для мережевої карти), але також і з віртуальним VPN-з'єднанням, що дозволяє пересилати дані по захищеному каналу. Пам'ятайте, що типів підключень може бути багато, тут все залежить від провайдера. Тому буде логічним розглядати тільки взаємодія з реально підключеними мережевими платами.
3
Отже, виберіть цікавить вас підключення, клацніть по ньому правою кнопкою миші, викликавши контекстне меню. У меню виберіть пункт «Властивості». Ви побачите вікно, схоже на те, що представлено на малюнку.
4
Якщо ви хочете перевірити настройки IP-адреси, адреса інтернет-шлюзу, DNS-сервер та інше, в списку під назвою «Компоненти, що використовуються цим підключенням», виберіть пункт «Протокол Інтернету (TCP/IP)».
5
Далі натисніть на кнопку «Властивості», після чого ви побачите екран, що відображає налаштування вашого IP-адреси, шлюзу і інших характеристик (врахуйте, що якщо у вас встановлений роутер, то ці налаштування необхідно дивитися в панелі управління роутером, а в рамках даного екрану будуть встановлені галочки «Отримати IP-адресу автоматично» і, швидше за все, галочка «Отримати адресу DNS-сервера автоматично»).
6
Якщо ж ми повернемося в попереднє вікно, то натиснувши на кнопку «Налаштувати», то ми отримаємо доступ до налаштувань безпосередньо мережевої плати.
7
Хоч в більшості випадків нам зовсім не потрібні ці налаштування, все ж розглянемо випадок, коли нам необхідно буде змінити mac-адресу нашої картки. Для цього в даному вікні знайдіть вкладку «Додатково», на якій в списку знайдіть значення "Network address", і у вікні для введення можна буде вказати своє значення.
8
Все вищезазначене можна також дізнатися і без використання панелі управління, скориставшись командним рядком.
9
Для того щоб дізнатися поточні налаштування мережі, виберіть меню «Пуск» - «Виконати» - у вікні для введення наберіть текст "cmd", після чого натисніть Enter. Ви побачите чорне вікно з білими буквами - це і є командний рядок (на прикладі букви зелені - це легко можна поправити в налаштуваннях командного рядка, клацнувши правою кнопкою миші по шапці вікна з рядком і вибравши пункт «Властивості»).
10
Тепер використовуйте команду "ipconfig/all" та натисніть на Enter, після чого ви побачите екран, подібний до того, що наведений на картинці. Тут є і IP-адресу і шлюз і MAC-адресу і т.д.