Як зняти пухлина після видалення зуба. Як зняти швидко зубну пухлина.

Видалення зуба - процедура не особливо складна, хоча іноді вимагає додаткових розрізів на яснах, коли необхідно прибрати зайві ділянки кісткової тканини. Все це може спровокувати деякі ускладнення і дискомфорт після операції. До найбільш частих проблем після видалення зуба відноситься набряк або пухлина в області щоки або післяопераційного рубця.
Вам знадобиться
  • - розчин прополісу, стоматологічний гель «Метродент»;
  • - сіль;
  • - фурацилін;
  • - марганцівка;
  • - звіробій звичайний, дубова кора, лікарський шавлія;
  • - плосколістний синьоголовник, шавлія лікарська, трава гірчичника російської.
Інструкція
1
Добре, якщо лікар після видалення зуба покладе вам на щоку пакет з льодом. Так зменшаться больові відчуття, знизиться ризик виникнення пухлини. Через пару днів і набряк, і біль повинні зникнути.
2
Не приймайте антибактеріальні засоби самостійно. При необхідності підбирати і виписувати їх повинен тільки лікар, який видаляв вам зуб.
3
Чи не ставте після видалення теплі компреси. Тим самим ви збільшите стан, спровокувавши набряк м'яких тканин.
4
Візьміть розчин прополісу і трохи розбавте його кип'яченою або дистильованою водою. Обробляйте цим розчином разом зі стоматологічним гелем «Метродент» область видалення зуба.
5
Якщо зібрався гній, то до відвідування лікаря використовуйте для полоскання рота крутий сольовий розчин (теплий). Полощіть рот кілька разів протягом дня - зазвичай гній швидко виходить назовні.
6
При сильному болі прийміть знеболюючі або жарознижуючі препарати: темпалгин, анальгін або парацетамол. Полощіть деякий час ротову порожнину і особливо ранку фурациліном, слабким розчином марганцівки, хлоргекседину.
7
Уникайте прийняття аспірину, так як він може викликати сильну кровотечу з ще не зажівшей рани.
8
Візьміть звіробій звичайний (4 ст. Ложки), дубову кору (2 ст. Ложки), лікарський шавлія (3 ст. Ложки). Змішайте інгредієнти і 3 ст. ложки суміші залийте літром окропу. Нехай трохи настоїться. Рот полощіть протягом дня через кожні півтори години.
9
Зробіть такий збір: плосколістний синьоголовник, шавлія лікарська, трава гірчичника російської - кожного по 2 ст. ложки. Змішайте трави і залийте 2 ст. ложки інгредієнтів окропом або горілкою (300 мл). Дайте злегка настоятися. Полощіть порожнину рота не менше восьми разів на добу. Якщо докучає сильний біль, то змочіть ватяний тампон в настої і прикладайте до пухлини, або до післяопераційного рубцю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=onM3ICugyTo
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що наявність пухлини і болю довше п'яти днів, а також скупчення гною в рані - показання для негайного звернення до лікаря і почала антибактеріального лікування або розтину пухлини.