Як вирізати з паперу чоловічків. паперова гірлянда з чоловічків.

Чоловічки, вирізані з паперу, виглядають досить символічно, навіть якось по-філософськи: просто зробити - легко знищити, як і людське життя. Подібні фігурки стають прекрасними моделями для соціально-спрямованої фотографії, для різних творів концептуального мистецтва, інсталяцій. Та й у побуті вони виглядають цілком органічно: гірлянда з паперових чоловічків відмінно прикрасить інтер'єр до будь-якого свята. Адже вони такі кумедні і зовсім як живі!
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - клей/степлер.
Інструкція
1
Придумайте цікавий, але простий за формою образ паперового чоловічка, щоб його можна було легко дізнатися і легко вирізати. Основна умова при створенні образу: обидві половинки цього чоловічка повинні бути абсолютно симетричними.
2
Це може бути символ свята, до якого ви готуєтеся. Наприклад: дівчатка-снігуроньки, олов'яні солдатики, «ділові» чоловічки для корпоративного свята, янголята з крильцями, чоловічки з віконцями-сердечками і т.д. Також ви можете намалювати групу з різних фігурок, наприклад, сім'ю (мама, тато і дитина), пару (чоловік і жінка) або щось ще, що відповідає тематиці вашого заходу.
3
Розріжте аркуш формату А4 на дві частини вздовж горизонталі. Складіть смужку паперу гармошкою: спочатку навпіл, а потім ще два рази навпіл в тому ж напрямку, щоб вийшла «гармошка» з парним числом граней (в даному випадку їх буде вісім). Розгорніть складену смужку і покладіть її в правильну «гармошку» (з чергуванням напрямку граней «до себе - від себе»). До речі, розміри гірлянди ви можете зробити свої.
4
Покладіть паперову «гармошку» перед собою в складеному вигляді і намалюйте на верхній її межі половинку придуманого вами персонажа. Причому контури цієї половинки повинні прилягати впритул до країв грані, на якій ви малюєте, а середина фігури - збігатися зі згином паперу.
5
Акуратно виріжте чоловічка по зовнішньому контуру ножицями або канцелярським ножем. Знову складіть вже інші смуги паперу в «гармошки» і повторіть описаний вище нескладний процес. Кількість смуг залежить від довжини гірлянди, яка вам потрібна. Склейте краю «гармошок» (ланок) в довгу гірлянду.
6
Замість гірлянди за таким же принципом ви можете зробити своєрідний «свічник». Зробіть дві «гармошки» з чоловічками, як описано вище. «Гармошка» мають складатися з шести граней. З'єднайте їх вкруговую клеєм або степлером і поставте всередину свічку в стакані. Зрозуміло, під час експлуатації такої прикраси необхідно дотримуватися заходів безпеки і не ставити його близько до відкритого вогню. А можна виготовити такий «свічник» з негорючого термостійкого матеріалу типу пластику або плівки.
Корисна порада
На «обличчя» чоловічків можна наклеїти опуклі оченята (вони продаються в магазинах товарів для творчості) або просто намалювати смішні фізіономії.