Як зв'язати бере своїми руками.

Визнано головні убори завжди актуальні, а берети взагалі практично не втрачають своєї популярності серед модниць. До того ж, вони не тільки служать прикрасою, але і захищають від морозів і холодів.
Вам знадобиться
  • - гачок № 2;
  • - моток пряжі (100 грамів);
  • - невеликий клубочок пряжі, що відрізняється за кольором від основної.
Інструкція
1
Зв'яжіть повітряну ланцюжок з трьох петель, з'єднайте першу петлю з останньою для освіти кільця. Щоб у ньому не було отвори, з'єднуйте петлі з'єднувальним стовпчиком.
2
Продовжуйте в'язання по колу стовпчиками з накидами, не забувайте рівномірно додавати петлі. Для цього пров'язуйте в одну петлю по два стовпчики без накиду. Щоб збільшення було рівномірним, а полотно не стягувалося, додавайте в першому ряду кожну другу, у другому ряду - кожну третю, в третьому ряду - кожну четверту петлю і так далі. Число доданих петель регулюйте з урахуванням щільності вашого в'язання. Головне, щоб не було перекосів рядів і в вязаном колі не утворювалися хвилі.
3
В'яжіть по колу до тих пір, поки його діаметр не досягне 25 сантиметрів. Після цього в'яжіть стовпчиками з накидами ще 5-6 сантиметрів, не додаючи петлі.
4
Починайте плавно збавляти петлі: в кожному ряду кожен п'ятий стовпчик доти, поки діаметр отвору в вязаном виробі не стане дорівнює обхвату голови.
5
Сформуйте красивий край берета. Для цього обв'яжіть край обхвату голови пелюстками або рачачі кроком. Це додасть щільності краю вироби і запобіжить розтягування берета.
6
Зв'яжіть повітряну ланцюжок з трьох петель, з'єднайте першу петлю з останньою для освіти кільця. Пров'яжіть один ряд стовпчиками без накиду, додаючи кожну другу петлю. Потім сформуйте три пелюстки, пров'язуючи підставу кожного ланцюжком з п'яти повітряних петель. Кожна пелюстка обв'яжіть стовпчиками без накидов, а потім кілька рядів стовпчиками з накидами.
7
Повторіть дії, описані в попередньому пункті, використавши для в'язання нитка іншого відтінку. Слідкуйте за тим, щоб другий квітка була трохи менше, ніж перший.
8
Зв'яжіть ще один пелюстка пряжею основного кольору, але повинен виявитися меншим розміром, ніж попередній.
9
Складіть разом всі три квітки (один на інший так, щоб менший був зверху). Зшийте їх між собою і пришити до берету в якості декоративного елемента. Бере готовий.