Як пов'язати простий светр спицями. Як зв'язати пуловер спицями.

Ви вже оволоділи основами в'язання на двох спицях? Спробуйте пов'язати простий светр. Якщо зробити його з товстої пряжі і товстими спицями, робота не займе багато часу, а у вас з'явиться ексклюзивна річ.
Вам знадобиться
  • - 500-600 г пряжі;
  • - спиці № 6 і №7;
  • - кругові спиці № 6;
  • - нитки;
  • - голка або швейна машинка.
Інструкція
1
Яку б ви річ ні в'язали, завжди починайте з контрольного зразка. Невеликий прямокутник або квадрат допоможуть вам уникнути багатьох помилок і, отже, переробок. За зразком буде видно, чи відповідає величина спиць товщині обраної пряжі і чи підходять вони для даного візерунка.
2
Одержаний зразок злегка розтягніть і виміряйте сантиметровою стрічкою. Порахуйте кількість петель і розділіть його на ширину зразка. Вийшло число петель в одному сантиметрі помножте на мірку деталі, яку ви збираєтеся в'язати (величина вказана на викрійці), або зробіть розрахунок за вашими мірками.
3
Для в'язання спинки наберіть на спиці потрібну кількість петель, згідно вашими розрахунками. В'яжіть гумкою 1х1 (чергуйте одну лицьову і одну виворітну) 5 сантиметрів. Потім переходьте на спиці № 7. Полотно в'яжіть прямо 65-79 см, петлі закрийте.
4
Перед в'яжіть так само як і спинку, тільки вивяжіте виріз горловини. Для цього через 60 сантиметрів від початку в'язання закрийте 10 петель посередині і в'яжіть кожну сторону окремо. Зменшуйте для заокруглення в кожному другому ряду 5, 3 і три рази по 2 петлі. Решта петлі плеча закрийте через 65-70 см від початку в'язання.
5
Далі приступайте до в'язання рукава. Наберіть на спиці № 6 приблизно 40 петель і в'яжіть гумкою 1х1. Через 3-4 см від початку в'язання перейдіть на спиці № 7 і в'яжіть лицьовій гладдю. Для скосів рукава додавайте в кожному шостому ряду по одній петлі. Закрийте всі петлі через 50-55 см від початку в'язання.
6
Всі деталі приколіть до викрійці англійськими булавками, зволожите і дайте їм висохнути в розправленому вигляді на горизонтальній поверхні. Виконайте всі шви. Ушийте рукава в пройми.
7
Підніміть на кругові спиці петлі по колу горловини і в'яжіть гумкою 1х1 на бажану довжину обтачки. Таким же чином в'яжеться комір «гольф». Обтачку можна також зв'язати і окремо і пришити вручну кеттельним швом до вирізу горловини.
Корисна порада
Простий светр буде більш ефектним, якщо зв'язати його з меланжевої пряжі.