Як тримати удар.

Уміння тримати удар допоможе вам в будь бійці. І незважаючи на те, що професіонали радять до удару не доводити, здатність тримати удар - це основна перевага талановитого спортсмена.
Інструкція
1
Перший крок на шляху до успіху - це страховка. Під час поєдинку постійно прикривайте найуразливіші точки тіла - віскі, пах, ключиці, сонячне сплетіння.
2
Опануйте технікою різноманітних захистів. Наприклад, прийом "нирок" - підпірнути під що йде на тебе руку; прийом "підставка" - підставити під удар будь-яку частину тіла (частіше всього, руку); прийом "скрутка" - максимально згрупуйтеся - в вас буде важко потрапити.
3
Освойте техніку правильного дихання. Якщо відчуваєте, що на вас рухається рука противника, і уникнути удару не вдасться, максимально різким рухом видихніть все повітря з легенів. Прийняти удар в такому положенні буде значно легше.
4
Методично готуйте свій тулуб до можливих ударів. Качайте прес і інші групи м'язів - цим ви захистите внутрішні органи від ушкоджень. Більш того, чим частіше ви відчуваєте на собі удари, тим швидше ваше тіло звикне до них. Це називається професійною мовою "набити корпус". Природно, удари повинні бути недостатньо інтенсивними, щоб не вивести вас з ладу надовго.
Корисна порада
Працювати над технікою захисту необхідно методично і наполегливо. Захист повинна стати не тільки міцною, а й активною, тобто створювати вигідне становище для удару у відповідь.