Як записати ігри на карту пам'яті.

Багато із сучасних мобільних пристроїв можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але і для ігор. Мобільний телефон, електронна книга, планшетні комп'ютери та смартфони - кожне з пристроїв може використовуватися як ігрова платформа. Щоб поповнити вже наявний арсенал розваг, потрібно записати нові на карту пам'яті.
Інструкція
1
Скачайте гру для вашого пристрою. Щоб з'ясувати, які ігри і звідки качати, запустіть браузер інтернет-сторінок і відкрийте сайт пошукової системи. Введіть запит, наприклад, «Ігри для ...», де замість крапок буде назва вашого пристрою. Знайдіть відповідний ресурс, де є цікаві для вас програмні продукти. Скачайте бажану програму, зазвичай разом з установочними файлами поширюються докладні інструкції і керівництва. Запам'ятайте папку, куди ви зберегли гру.
2
Забезпечте доступ до карти пам'яті вашого пристрою з комп'ютера. Для смартфонів - застроміть кабель в телефон одним кінцем, а іншим - в будь-який USB-порт системного блоку. На екрані виникне запит про режим роботи, дайте відповідь на нього вибором такого варіанта: Mass storage device. Після цього відкрийте «Мій комп'ютер» і побачите новий логічний диск, позначений «Змінний диск G:». Буква може бути будь-який, в залежності від кількості розділів на вашому жорсткому диску. Електронну книгу просто з'єднайте з комп'ютером за допомогою кабелю USB, який постачається в комплекті. Якщо у вас є пристрій читання і запису карток пам'яті, кард-рідер, можна записати гру прямо на картку з комп'ютера.
3
Вставте карту пам'яті в кард-рідер, підключіть його в будь-який вільний USB-роз'єм. Загориться індикатор доступу до даних і ви зможете відкрити картку через «Мій комп'ютер».
4
Відкрийте папку із завантаженими іграми для вашого пристрою. Найчастіше додатки поширюються в стислому, заархівує. Тому спочатку правою кнопкою клацніть на скачанном файлі-архіві, виберіть пункт «Витягнути ...», а потім вкажіть конкретну папку. Відкрийте цю папку, виділіть всі файли і клацніть на будь-якому з них правою кнопкою миші. Натисніть на рядок «Копіювати» і перейдіть у вікно з вмістом картки пам'яті. Знову клацніть правою кнопкою і виберіть варіант «Вставити». Для багатьох систем ігри та програми обов'язково потрібно копіювати в кореневу директорію карти пам'яті, а не в якусь папку.
5
Вимкніть пристрій від комп'ютера, вставте в нього картку із записаною грою (якщо ви користувалися кард-рідером). Відкрийте вбудований переглядач файлів, на смартфонах це «Провідник», на планшетах, плеєрах і електронних книгах назва може відрізнятися. Знайдіть скопійовані файли встановлення гри і запустіть їх - зазвичай потрібно відкрити файл з назвою Setup. Слідуйте вказівкам майстра установки або дійте за інструкцією, якщо вона поставлялася з грою.