Як лікувати нетримання сечі.

Мимовільне виділення сечі без позиву до сечовипускання називають нетриманням сечі. Дана проблема спостерігається у новонароджених, які не вміють утримувати сечу, з віком часом спостерігається повернення до цього стану. Причин цьому безліч. У жінок з віком відбувається ослаблення м'язів матки і тазового дна, внаслідок чого змінюється кут проходження сечівника. Несвоєчасне спорожнення сечового міхура також призводить до втрати тонусу і втрати здатності скорочення в міру його наповнення. Також нетримання провокують камені в сечовому міхурі.
Вам знадобиться
  • - мед, цибуля, яблука;
  • - укропное насіння.
Інструкція
1
При виникненні проблеми мимовільного виділення сечі необхідно звернутися за консультацією до уролога. Тільки кваліфікований фахівець зможе допомогти розібратися в симптомах захворювання і призначити певне лікування. Існує два види традиційного лікування - консервативний і хірургічний. Вибір методу залежить від виду та ступеня нетримання. Як правило, медикаментозні способи лікування і спеціальна лікувальна гімнастика для м'язів сечостатевої системи більш ефективна для молодих пацієнток. Чим старше вік хворий, тим слабкіше сечовипускальний канал і більше показано його хірургічне зміцнення.
2
До консервативним методам лікування енурезу відноситься вирабативание звички спорожняти сечовий міхур через певний проміжок часу, спочатку через годину, через місяць цей час можна збільшити ще на годину. Але занадто збільшувати даний період не варто - 2,5-3 години є оптимальним часовим проміжком.
3
Не слід пити зайву кількість води, виключіть кавуни, селера, виноград, огірки та інші продукти, які мають яскраво виражену сечогінну ефектом. Зате продукти з високим вмістом клітковини вельми благотворно діють на стабільне утримання сечі.
4
Боріться з запорами, що сприяють недержанию. Нікотин є сильним подразником поверхні сечового міхура, та ще кашель, пов'язаний з димом провокує витікання сечі. Позбавляйтеся від зайвої ваги, ці кілограми створюють додаткове навантаження на сечовий міхур.
5
Багатьом допомагає обійтися без хірургічного втручання добре відпрацьована техніка подвійного сечовипускання і вправи Кегеля, спрямовані на зміцнення тазової мускулатури.
6
При нетриманні сечі народна медицина рекомендує скористатися наступним рецептом. Візьміть по 0,5 кг меду, перекрученого на м'ясорубці ріпчастої цибулі і протертих яблук, ретельно перемішавши, складіть приготовлену суміш в банку з щільною кришкою і помістіть в холодильник. Приймайте по столовій ложці три рази на день до їди. Закінчивши одну порцію, зробіть місячний перерву і повторіть лікування. Прийміть в рік 3-4 курсу, до отримання бажаного результату.
7
При нічному енурезі, і не тільки у дітей, прекрасний ефект дає наступний засіб. Заваріть столову ложку подрібненого насіння кропу 250 мл окропу в термосі. Настоюйте протягом 3 годин і, відфільтрувавши, випийте перед сном. Як правило, через 8-10 днів настає одужання.
Зверніть увагу
Боротися з нетриманням сечі слід усіма способами, не слід думати, що це вікове зміна, з яким вже нічого не можна зробити. Нетримання - це хвороба, яку можна і потрібно вилікувати.