Як змінити стилі на Windows XP.

Стандартний блакитний стиль оформлення вікон і панелей в Windows XP приємний для ока. Однак через деякий час його одноманітність набридає і з'являється бажання змінити зовнішній вигляд операційної системи. Системний стиль включає в себе колір вікон, шрифти, оформлення кнопок і іконок, а так само шпалери для робочого столу. Існують різні способи зміни зовнішнього вигляду системи.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму Style XP. Це умовно-безкоштовна програма, для якої створено дуже багато найрізноманітніших стилів оформлення. Протягом 30 днів ви зможете випробувати всі її можливості і вирішити, потрібна вам така утиліта чи ні. Запустіть браузер, відкрийте сторінку пошукової системи Google або Яндекс. Задайте запит «Скачати Style XP» і виберіть одну з посилань, по якій знаходиться ця програма. Остання на сьогодні версія позначена як 3.19 і існує в «чоловічому» або «жіночому» оформленні - Men і Laidies версії програми. Вони відрізняються темами, включеними в основний набір.
2
Встановіть Style XP. Для цього двічі клацніть на архіві, який ви завантажили, і відповідайте на питання майстра установки. Досить просто натискати «Далі» або Next в процесі інсталяції. В кінці роботи майстер установки запропонує включити Style XP і задіяти тему Panther. Дайте відповідь YES цей запит і відразу побачите зміни.
3
Запустіть через меню «Усі програми» утиліту Style XP. У верхній частині вікна знайдіть пункт Language. Натисніть на цій кнопці і виберіть російську мову зі списку доступних. У лівій частині вікна розташовані різні варіанти оформлення, які може запропонувати ця програма. Клацніть по закладці «Стилі» і виберіть підходящий. Не забудьте натиснути кнопку «Застосувати стиль до поточної темі».
4
Скачайте стилі і теми оформлення для Style XP, зробити це можна за допомогою тієї ж пошукової системи. Потім у вікні програми натисніть кнопку «Додати тему» або «Додати стиль» і виберіть завантажений файл оформлення. Після цього застосуйте бажаний зовнішній вигляд системи.
5
Запишіть утиліту Uxtheme Multi-Patcher. Для цього скористайтеся будь пошуковою системою. Версія програми повинна бути не нижче ніж 5.5, а актуальною на сьогодні є восьма версія цього інструменту. Це альтернативний безкоштовний спосіб змінити стилі на Windows XP, хоча користуватися ним не так зручно, як спеціальними програмами.
6
Запустіть завантажений файл подвійним клацанням. Відкриється вікно з трьома кнопками: Patch, Restore, Exit. Натисніть кнопку Patch і натисніть OK у вікні з повідомленням про необхідність перезавантаження. Може з'явитися вікно із запитом перезапису системних файлів - в ньому також натисніть OK. Якщо з'явиться службове повідомлення від Windows XP від служби захисту файлів, натисніть кнопку «Скасувати». Після перезавантаження можна приступати до зміни стилю операційної системи.
7
Скачайте з мережі файли тим і оформлень, звичайно це архіви, усередині яких є файл з дозволом «.Msstyles». Скопіюйте файл стилю в папку C: \ WINDOWS \ Resources \ Themes. Після цього через стандартне меню робочого столу «Властивості» можна вибрати нове оформлення. Або просто двічі клацніть на потрібному файлі і підтвердіть установку кнопкою ОК.
В операційній системі Windows 7 доступні різні стилі, починаючи від деяких старих варіантів оформлення і закінчуючи новими темами Aero. Стиль в Windows 7 включає в себе такі компоненти, як колір вікон, фон робочого столу , заставка і звукова схема, застосовувана разом з оформленням. Все це разом також називається темою.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з встановленою Windows 7
Інструкція
1
Щоб змінити всю тему цілком або якусь із її складових, в Windows 7 потрібно відкрити розділ «Персоналізація». Він доступний з Панелі управління, відкрити яку можна через меню Пуск. Інший варіант доступу до налаштувань оформлення: натиснути правою кнопкою по робочому столу і вибрати персоналізації в меню.
2
В меню Персоналізації ви побачите список тем. Щоб застосувати вбрання оформлення, просто клацніть по ньому мишкою.
3
Теми в Windows 7 представлені в декількох категоріях. Самі верхні - «Мої теми». Це ті стилі оформлення, які створили і зберегли ви самі. Якщо ви вносите зміни в існуючу тему і не зберегли її як окремий стиль, то ці зміни відображаються, як «незбережених тема». Також є Встановлені теми - це такі, які вже були включені в операційну систему виробником вашого комп'ютера або її розробниками. Базові спрощені теми - спадщина минулого, вони створені для того, щоб поліпшити продуктивність не надто потужного комп'ютера.
4
Окремо в налаштуваннях розташовані теми Aero. Це нове оформлення, створене для Windows 7, воно включає в себе ефекти прозорості, а також те, що деякі елементи відображаються в стилі скла (ефект Aero Glass). В якості фону можна встановити кілька картинок, які будуть змінюватися одна за одною. Стилі Aero доступні не у всіх версіях Windows 7, а тільки в Корпоративної, Професійної, Максимальної і Домашньої розширеної. Щоб з'ясувати, чи можете ви використовувати теми Aero, відкрийте Панель керування, виберіть пункт Система. Там на найпершій вкладці вказана версія використовуваної на вашому комп'ютері Windows 7.
5
Можна змінити не весь стиль Windows 7, а тільки деякі його елементи. В меню Персоналізація доступні для зміни такі елементи, як фон робочого столу. Можна встановити одне зображення, а можна колекцію слайдів. Колір вікна теж доступний для зміни, настроюється прозорість, яскравість і сам тон. Ви можете використовувати вбудовані звукові схеми або створювати свої, можна зовсім відключити звуки. Також настроюється використовувана заставка.
Зверніть увагу
Теми Areo можуть сповільнити роботу не занадто продуктивного комп'ютера.