Як робити накладні вії.

За допомогою накладних вій можна кардинально перетворити свій погляд, зробити його чарівним, а очі виразними. Чи можна самостійно, без походу в салон, приклеїти накладні вії?
Інструкція
1
Першим ділом правильно підберіть собі накладні вії. Зараз в магазині їх величезний вибір, вони мають різну густоту, довжину і різні кольори. Крім того, багато вії прикрашені стразами, блискітками та іншими аплікаціями. Не беріть занадто довгі - такі підходять тільки для спеціальних заходів, їх можливо використовувати в новорічну ніч або для створення екстравагантного способу. Для вечірнього макіяжу купуйте класичні чорні вії. Вони підкреслять глибину погляду і зорово збільшать очі. Всі накладні вії виготовляються з натурального волосся, мають чудову якість, надзвичайно м'які і зручні в нанесенні.
2
Використовуйте тільки спеціальний клей для вій. Не купуйте той, який хтось порекомендував, якщо він не призначений для нанесення на шкіру. При попаданні на слизову оболонку очей ви можете отримати опіки і навіть рани. Вибирайте клей на латексній основі, він здатний тримати вії, поки ви самі не вирішите їх зняти. Зазвичай в набір до вій входить і якісний клей.
3
Щоб приклеїти накладні вії, обережно підніміть їх за один край пінцетом. Прикладіть до століття і перевірте, чи підходять вії вам по довжині. Вони повинні починатися у внутрішнього куточка ока і ні в якому разі не виходити за зовнішній. Якщо вони довгуваті - акуратно відріжте зайве.
4
Обережно нанесіть на стрічку з віями клеїть, дайте секунд тридцять підсохнути, щоб склад став липким. Прикладіть накладні вії по можливості ближче до своїх натуральним віям. Легким надавлюють рухом придавите клейову смужку до шкіри.
5
Щоб приховати лінію з'єднання вій, візьміть намалюйте рідким підведенням тонку акуратну лінію.
6
Запам'ятайте, вії треба приклеювати після нанесення макіяжу. Вони можуть використовуватися багаторазово, тому після зняття акуратно розмістіть їх у спеціальній коробочці і зберігайте у темному місці.