Як зробити вуса.

Вуса прикрашали чоловіків в усі часи, і в різних культурах були визнані різні форми вусів. Сьогодні вуса часто є не тільки прикрасою чоловіка, а й засобом перетворення зовнішності. За допомогою правильної форми вусів чоловік може відкоригувати форму обличчя і приховати недоліки пропорцій.
Інструкція
1
Перш ніж вибирати форму вусів, потрібно добре продумати, як ця форма буде поєднуватися з рисами обличчя чоловіка і формою його носа, а також відстанями між носом, ротом і підборіддям.
2
Незважаючи на те, що будь-яка стрижка вусів вимагає строго індивідуального підходу, є кілька загальних моментів, характерних для всіх типів осіб і всіх типів вусів. Зокрема, гострі кінчики вусів Філіро гострою бритвою, а надмірна пишність знімається філіровочнимі ножицями, якими обробляється нижній край вусів.
3
Щоб зробити занадто довгі вуса коротше, розчешіть їх у зворотному напрямку - від країв до центру, а потім отстрігіте зайві кінці.
4
Часто майстри користуються щипцями, створюючи форму вусів. Використовуйте тільки плоскі, якісні щипці, що мають стабільний нагрів. Вуса повинні бути підготовлені до оформлення та вирівняні ножицями. Розчешіть вуса вліво і вправо від центру.
5
Продумавши форму і вид майбутніх вусів, захоплюйте нагрітими щипцями не дуже гарячою температури їх серединну частину, відтягніть в сторону від шкіри і надайте форму. Відпустіть оброблений край вусів і защипують наступний. За один раз беріть щипцями невелике пасмо вусів. Надавайте вусах форму по напряму від середини в сторони.
6
Якщо вуса потрібно підвернути вгору, щипці злегка повертають так, щоб намотати пасмо волосся по напряму зростання вгору.
7
Після закінчення термообробки розчешіть вуса щіткою і зріжте зайве волосся ножицями.