Як підключити антену до usb модему.

Якість сигналу оператора практично однаково як для мобільного телефону, так і для usb-модема. Якщо у вашій квартирі погано "ловить" стільниковий телефон, то і інтернет по usb-модему буде працювати так само погано. Для посилення сигналу використовують різні зовнішні антени і підсилювачі.
Інструкція
1
Уважно прочитайте інструкцію до usb-модему. В інструкції повинно бути зазначено, чи має модем вхід для підключення зовнішньої антени, де на корпусі він розташований і як називається дане гніздо. Якщо інструкція відсутня, зайдіть на офіційний сайт оператора і перегляньте інструкції на сайті. Обов'язково звіряйте моделі модемів.
2
Вивчіть корпус модему і знайдіть вхід для підключення зовнішньої антени. Якщо ви використовуєте саморобну антену, вам потрібно приєднати до її кабелю роз'єм згідно специфікації модему. Подібні роз'єми можна знайти в магазинах радіодеталей. На даний момент часу в інтернеті існує велика кількість сайтів, які займаються продажем подібних товарів. Перегляньте варіанти антен для модему і замовте поштою.
3
Якщо модем не має спеціального входу для підключення додаткової антени, можна розкрити корпус модему і припаяти дріт від кабелю прямо до плати модему. Однак в такому випадку ви напевно втратите гарантії на модем, так як порушите цілісність корпусу і внесете зміни в схему пристрою.
4
Найбільш простий спосіб приєднання зовнішньої антени - просто обмотати кінець кабелю антени навколо корпусу usb-модема. Такий тип підключення не позбавить вас гарантії на пристрій, не викличе ризик виходу модему з ладу, але значно поліпшить рівень сигналу.
5
У продажу можна знайти кілька типів різних зовнішніх антен для посилення сигналу usb-модема. Ви можете придбати відповідний примірник або зробити антену своїми руками - досить мати провід і дріт для створення рамки. В цілому можна сказати, що зробити антену для модему досить просто, проте сигнал збільшується не набагато. Основний фактор, який впливає на підвищення сигналу - це наявність спеціальних станцій в вашому населеному пункті.