Як видалити двосторонній скотч. засіб для відтирання двостороннього скотчу.

Розмова скотч дуже зручний в будь-якій сфері життєдіяльності людини, оскільки він може на деякий час приліпити практично будь-який предмет на будь-яку гладку поверхню. Однак такі властивості, що клеять можуть зіграти злий жарт з вами, оскільки видалити двосторонній скотч після використання досить складно.
Вам знадобиться
  • - розчинник для акрилового клею;
  • - уайт-спірит;
  • - очищувач бітумних плям;
  • - обезжириватель;
  • - гас;
  • - гумова насадка для дрилі;
  • - рослинне масло.
Інструкція
1
Акриловий клей, нанесений з двох сторін скотча, витримує температуру до 80-100? С, а при великих температурах стає м'яким і легко видаляється. Нагрійте поверхню за допомогою будівельного або звичайного фена. Потім візьміть розчинник для акрилового клею, уайт-спірит, очищувач бітумних плям, обезжириватель, гас і за допомогою непотрібних ганчірок зніміть липкий шар. Врахуйте, що будь-які засоби, що містять розчинник, можуть зіпсувати вкриту лаком чи фарбою поверхню (наприклад, вона може помутнеть), тому уважно читайте інструкцію на упаковці.
2
Нагріти поверхню можна також за допомогою окропу або гарячого пара, обполосніть поверхню гарячою водою або потримайте над киплячою в каструлі водою. Потім акуратно зчистіть розм'якшити скотч з поверхні.
3
Використовуйте для видалення двостороннього скотчу бензин. При цьому беріть бензин високого очищення, наприклад, «зіпповскую» рідина для заповнення запальничок. Наносите бензин за допомогою ганчірки або губки і дуже швидко змивайте, щоб не пошкодити лакофарбове покриття.
4
Купіть спеціальну насадку на дриль з гуми, вона схожа на ластик і призначена саме для видалення двостороннього скотчу. З її допомогою можна видаляти сліди клею з поверхонь будь-якого розміру без особливих зусиль і шкоди для лакофарбового покриття. Якщо вам необхідно відтерти скотч з машини, дізнайтеся про наявність цієї послуги в автосервісі.
5
Пошукайте спеціальні засоби для видалення скотча в будівельних магазинах, вони можуть бути у відділі герметиків і будівельної піни. Наприклад, спробуйте спрей для зняття етикеток "Label Remover".
6
Для видалення скотча зі скляної поверхні використовуйте суперочістітель для стекол. Спочатку зчистіть основу канцелярським ножем, потім протріть губкою, змоченою засобом.
7
Дбайливо зняти липкий шар, не пошкодивши верхній шар, можна за допомогою масла. Для цього візьміть будь-яку рослинну олію, рясно змастіть поверхню і залиште до наступного дня. Потім розм'якшені залишки клею видаліть за допомогою губки або ганчірки. Цей спосіб очищення від двостороннього скотчу добре підходить для лакованих поверхонь.