Як згадати свій номер icq.

ICQ (аська) - це певний набір цифр, який потрібно запомніть.Случается так, що номер мессенджера забувається і втрачається. Однак можна назвати декілька способів відновлення власного номера ICQ.
Інструкція
1
Спробуйте наступне. Зайдіть в головне меню ICQ клієнта. Наведіть мишкою на свою аватарку і знайдіть пункт «Переглянути мій профіль». Натискаєте перегляд профілю. Вам відкриється віконце, в якому є вся потрібна інформація для вас. Тут ви побачите номер аськи. Ви можете просто натиснути пункт «Меню» і клікнути на профіль.
2
Постарайтеся відшукати власний номер аськи. Скористаєтеся можливостями програми. Відкрийте ICQ, клікніть на кнопку з назвою «Пошук нових контактів». Після цього перейдіть в меню, де є кнопка «Знайти/додати нові контакти». Також можна просто натиснути клавішу F5. І на екрані з'явиться сторінка для пошуку.
3
Спробуйте згадати свій обліковий запис і номер ICQ. Для цього вам необхідно знати хоч якусь частину інформації, яка була вказана при реєстрації. Це може бути імейл, ім'я та прізвище, нікнейм, країна проживання. Зверніть увагу, що чим більше інформації ви зберете, тим більше шансів на успіх.
4
Введіть наявну інформацію і натисніть «Пошук». Подивіться про знайдених записах, визначте, що належить вам. Запишіть дані в записну книжку. Тепер ви можете написати друзям ваш номер ICQ, що складається з довгого набору чисел, якщо раптом вони попросять.
5
Скористайтеся аккаунтом іншого користувача. Попросіть друга, який зареєстрований в мессенджере, сказати вам номер ICQ.
6
Дізнайтеся інтересуемий інформацію через меню з назвою «Налаштування» => «Облікові записи». Перед вами відкриється певний список підключених до програми облікових записів інших веб-ресурсів. Знайдіть серед отриманих результатів саме ваш.
7
Зайдіть в одну із соціальних мереж. Увійдіть у свій «Особистий кабінет» або «Мій профіль». Можливо, при реєстрації облікового запису ви залишили деякі дані, в тому числі і шуканий номер ICQ.
Номер ICQ - це ваш ідентифікатор в системі повідомлень. Він складається з набору деяких цифр, який необхідно записати в надійне місце або запам'ятати. Але часто цей номер втрачають, або просто забувають. Однак, існує кілька варіантів, щоб відновити власний номер аськи (ICQ).
Інструкція
1
Скористайтеся наступним способом. Зайдіть в головне меню мессенджера. Наведіть мишкою на аватарку і відшукайте пункт під назвою «Переглянути мій профіль». Далі натискаєте на цю кнопку. Перед вами відкриється вікно, в якому є всі потрібні дані. Тут ви і знайдете номер ICQ. Просто натисніть кнопку «Меню». Можна згадати ICQ, використовуючи інші методи.
2
Постарайтеся відшукати власний номер аськи. Скористаєтеся іншими можливостями програми. Необхідно відкрити ICQ, потім клацніть на пункт «Пошук нових контактів». Після цього перейдіть в меню, де знаходиться кнопка з назвою «Знайти/додати нові контакти». Можна натиснути клавішу F5. На екрані ви побачите сторінку для пошуку.
3
Згадайте власну обліковий запис. Для цього слід знати хоч якусь частину відомостей, яка була записана при реєстрації. Як правило, це може бути електронна адреса, прізвище та ім'я, ваш логін і країна проживання. Крім того, якщо ви зберете достатньо інформації, то успіх вам забезпечений.
4
Спробуйте ввести відомі дані і клікніть кнопку «Пошук». Далі перегляньте відомості про видані результатах, потім визначте, що відноситься до вашої інформації. Запишіть знайдені записи в блокнот. Тепер ви можете сказати друзям і колегам по роботі ваш номер ICQ, який складається з набору цифр.
5
Зверніться до акаунтів інших користувачів. Попросіть вашого друга, який зареєстрований в програмі, підказати ваш номер ICQ.
6
Спробуйте довідатися потрібні дані через головне меню. Для цього увійдіть в пункт "Налаштування", а потім натисніть «Облікові записи». Ви побачите деякий перелік підключених до месенджер облікових записів інших веб-ресурсів. Відшукайте серед виданих результатів саме ваш номер.
7
Увійдіть в соціальні мережі. Як правило, найвідоміші сайти для спілкування - це «Однокласники», «ВКонтакте», проект «Мій світ». Може бути, при реєстрації аккаунта ви залишили дані, в тому числі і потрібний номер ICQ.