Як виявити свої здібності.

Багато письменників, художники та інші фахівці, досягаючи певних етапів професійного розвитку, мали сумніви у своїх здібностях. Тим більше такі сумніви природні в самому початку життєвого чи професійного шляху. Є кілька хороших способів для надійного виявлення своїх здібностей.
Інструкція
1
Пройдіть спеціальне тестування. В інтернеті з'явилося багато різних тестів. Якщо не відоме джерело, краще такими тестами не захоплюватися, щоб ще більше не заплутатися в собі. Існує безліч навчань про типах особистості, про спадковість і т.д. Зверніться до фахівця будь-якого напрямку, який допоможе вам грамотно пройти хороші тести. Не зациклюйтеся на цьому кроці і не надавайте йому занадто великого значення.
2
Відмовтеся від виконання деяких справ, щоб у вас щодня був деякий відрізок вільного часу. Назвіть цей час "Уроком з виявлення здібностей". Проводите цей урок самі для себе протягом тривалого часу, наприклад, протягом року. Чим ви можете при цьому займатися? Озирніться навколо і почніть робити те, що раніше ніколи не займалися або на що не вистачало часу. Садіть дерева, вчіться грати на гітарі, вивчайте китайську мову, малюйте фарбами, вишивайте хрестиком, Дресирують собак, навчайте сусідів математиці, ходите в походи і т.д.Просто пробуйте все, що вам на душу ляже. Не важливо, виходить у вас чи ні. Головне - відчуваєте ви радість від самого процесу, чи думаєте про це, починаєте будувати плани. Якісь заняття вам швидко набриднуть, а якісь можуть захопити. Не надавайте і цього кроку занадто великого значення, просто зауважте для себе, які заняття приносять вам внутрішню радість.
3
Спостерігайте за людьми, які щодня перебувають поруч із вами. Що приносить їм радість, які ваші дії? Що такого ви робите, від чого людям стає світліше? Зауважте це для себе. Також запитайте у оточуючих людей, у чому на їх думку, у вас є здібності. Опитаєте кілька десятків людей, якщо зможете. Запишіть їхні відповіді.
4
Порівняйте результати 3-х попередніх кроків. Десь на перетині повинні "висвітитися" ваші здібності. Подумайте, в якому конкретно ділі вони могли б яскраво проявитися. Навіть якщо це гра на скрипці, а вам вже 90 років і ви ніколи музикою не займалися, - не киньте цю думку як безперспективну. Історія знає багато випадків, коли люди навіть у літньому віці починали чомусь вчитися з нуля і досягли видатних результатів, через деякий кількість років.
5
Як тільки ви отримали ясність щодо своїх здібностей і зрозуміли, в якій справі їх можна проявити, починається найголовніше. Знайдіть професіонала, який вже досяг успіху в цій справі. Це повинен бути саме професіонал, який може дати кваліфіковану консультацію. Доможіться зустрічі з ним і задайте питання, чи варто вам зайнятися даною справою, чи є у вас до цього способності.Профессіонал дуже швидко визначить ваші дійсні шанси на успіх. Він не буде лицемірити і щось говорити вам на втіху, але дасть по-справжньому неупереджену оцінку. Йому не важко оцінити новачка. Якщо він підтвердить, що у вас дійсно є здібності, то далі можете не сумніватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ydjEhKluRXg
Зверніть увагу
Будь-яка людина може помилятися, навіть професіонал. Якщо фахівець сказав, що у вас в чомусь ні здібностей, але ви з цим не згодні, - зверніться до іншого професіоналу, потім до третьему.Еслі якесь справа не дуже у вас поки що виходить, але доставляє вам радість і ви готові багато і наполегливо над ним працювати, то найімовірніше, у вас є здібності в даній сфере.Стівен Скотт став мільйонером, займаючись маркетингом і рекламою. Але він пройшов через важкий період, коли начальник звільнив його з роботи і сказав, що він ніколи не досягне успіху в маркетингу. Пам'ятайте про це.
Корисна порада
Щоб дізнатися, на що здатний, треба багато чого пробувати, а на це часто не вистачає часу. Перестаньте дивитися телевізор, "зависати" в інтернеті, базікати зі знайомими. Займіться справою.