Як приймати вітаміни для здоров'я очей.

Кожній людині необхідно приймати вітаміни, так як саме вони сприяють нормальній життєдіяльності організму. Вітаміни містять мікроелементи, які відповідають за ті чи інші функції. Як і будь-який інший орган, очі потребують корисних речовинах, тому якщо ви хочете зберегти зір, крім тренувань слід приймати і ці мікроелементи.
Інструкція
1
Вітаміни містяться не тільки в спеціально випущених капсулах, а й в продуктах. Тому ретельно продумайте свій харчовий раціон - він повинен бути збалансованим і правильним. Очі потребують вітаміні А, який міститься в курячому жовтку, печінці, помідорах, абрикосах і т.д.
2
Щоб підвищити тонус очних м'язів, приймайте вітамін С. Він міститься в капусті, помідорах, яблуках, шипшині, горобині, смородині і т.д.
3
Вітамін В2 відповідає за доступ кисню до клітин, про його дефіцит скажуть «рожеві очі», які з'являються внаслідок розриву кровоносних судин. Щоб уникнути цього щодня вживайте яблука, петрушку, селеру, кріп та інші зелені листові овочі.
4
«смикається» очей і сильна напруга очних м'язів вказують на нестачу в організмі вітаміну В6, який міститься в таких продуктах, як капуста, яєчний жовток, риба.
5
Щоб зір не погіршувався, приймайте більше продуктів, багатих калієм. До них відносять курагу, чорницю, родзинки, рибу, м'ясо, молоко, чорнослив і т.д.
6
Крім продуктів, приймайте спеціальні вітамінні комплекси, які можуть бути як у вигляді таблеток, так і у вигляді крапель. Щоб знати, які препарати вам необхідно, зверніться до офтальмолога.
7
Якщо вам за 40 років, підтримувати здоров'я очей потрібно обов'язково. Для цього придбайте вітаміни з чорницями. Якщо ви страждаєте на катаракту, віддайте перевагу вітамінам з цинком, наприклад, очним краплям «Квинакс».
8
Пам'ятайте, що вітаміни для очей не потрібно приймати постійно. Як правило, офтальмологи призначають пацієнтам курси по три місяці. У тому випадку, якщо ви маєте проблеми з очима, лікар призначить вам комплексне лікування, яке буде містити і вітаміни у вигляді капсул, і краплі, і продукти, багаті мікроелементами.