Як прокачати двигун автомобіля.

Можливості кожного двигуна автомобіля обмежені, і іноді автовласник хоче поліпшити показники його функціональності. Якщо є можливість звернутися в автосалон, тоді краще всього зробити саме це. Однак прокачати двигун можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - нагнітач;
  • - фільтр нульового опору;
  • - збалансований вал;
  • - шатуни;
  • - турбокомпресор.
Інструкція
1
Замініть існуючий повітряний фільтр на фільтр нульового опору. Для того щоб це зробити, встановіть впускний ресивер, який міг би мати більший обсяг; також він повинен мати максимально маленький впускний колектор. Після цього поміняйте дросельну заслінку, щоб збільшити її розтин. Запам'ятайте, що дросельна заслінка, колектор, карбюратор, повітряний фільтр і впускний ресівер є невід'ємними атрибутами тюнінгу впуску двигуна.
2
Збільште хід діаметра циліндра і поршня. Це потрібно для того, щоб дати двигуну можливість вмістити в себе якомога більше паливоповітряної суміші. Дані зміни будуть сприяти збільшенню крутного моменту, а також кілька збільшать потужність.
3
Зробіть після цього тюнинг головки блоку циліндрів (ГБЦ), так як цей фактор найбільшим чином впливає на потужність і її збільшення. Щоб тюнінгувати ГБЦ, збільште перетину колектора і каналів блоку циліндрів, внутрішній діаметр сідел клапанів. Після цього замініть розподільний вал для того, щоб клапан міг відкриватися з більшою амплітудою. Замініть старий карбюратор більш досконалою моделлю. Зверніться після цього в спеціальну автомайстерню, щоб розточити блок циліндрів щоб уникнути дефектів на його стінках.
4
Встановіть у свій автомобіль турбокомпресор для того, щоб дана конструкція сприяла створенню надлишкового тиску безпосередньо на впуску двигуна за рахунок використання енергії випускних газів.
5
Зверніться до майстра, щоб виправити програму, що відповідає за уприскування. Цей процес називається чиптюнінга. Він робить автомобіль економічним, зручним в управлінні і більш слухняним. Економія досягає одного літра на сто кілометрів.
Корисна порада
Не перестарайтеся з кількістю оборотів, так як можете погіршити характеристики потужності і наповнення двигуна.