Як подавати коктейлі.

Коктейль - це не тільки напій, що складається з декількох інгредієнтів, це ще й особливий етикет, що приписує, як пити, коли пити, і навіть у чомусь, тобто дрес-код для коктейлю, і, звичайно, як подавати .
Вам знадобиться
  • - стакан "тумблер";
  • - стакан "олд фешн";
  • - стакан "хайбол";
  • - шпажки для коктейлів.
Інструкція
1
Подайте до обіду або вечері коктейлі-аперитиви, такі як Dry Martini, Manhattan, Kir, Americano, Negroni. Ці коктейлі збуджують апетит і не притупляють почуття голоду.
2
Подайте після вечері коктейлі-дііжестіви, наприклад White Russian, Alexander. Ці коктейлі досить міцні і, якщо можна так виразитися, ситні.
3
Подавайте в будь-який час такі коктейлі як Margarita, Gimlet, Screwdriver, Gin Fizz, Tequila Sunrise. У цю групу входять короткі (інакше коктейлі-глотки об'ємом 120-150 мл, фортецею в межах 17-45%), довгі (об'ємом до 350 мл і більше, фортецею 7-17%) і гарячі (об'ємом близько 40 мл, міцністю 12 -35%) напої.
4
Налийте перед подачею коктейлі з льодом в стакани "тумблер" (стакан з опуклими, круглими боками), "олд фешн" (низький, майже квадратний пропорцій стакан) або "хайбол" (виглядає як звичайний високий гладкий стакан). Налийте коктейлі, які готують в шейкері і подають без льоду в келихи з ніжкою.
5
Прикрасьте келихи для десертних коктейлів та коктейлів з фруктами декоративним інеєм. Він являє собою цукровий обідок на кромці келиха.
6
Візьміть часточку лимона, вичавіть з неї сік, але не насухо, а так, щоб він не бризкався, і видавлювати його треба було із зусиллям. Змочіть край келиха шириною приблизно 1 сантиметр зсередини і зовні лимонним соком з цієї часточки.
7
Насипте на блюдце трохи цукрової пудри або цукрового піску, опустіть стакан кромкою в цукор, щоб він налипнув на сік, що покриває скло. Якщо ви хочете отримати «іній» з помаранчевим відтінком, то змастіть край склянки соком апельсина, а не лимона. Наливайте коктейль в келих до нижнього краю цукрової скоринки, інакше цукор і сік розчиняться і зіпсують смак напою.
8
Прикрасьте міцні коктейлі та крюшони, наколотими на шпажки ягодами і кружками лимона або апельсина. Надріжте гурток по радіусу, до середини і насадите на край келиха або склянки. Додайте забарвлений харчовим натуральним або штучний барвником лід.
9
Вичавіть з лимонної скоринки трохи лимонного масла, збризніть їм міцний коктейль, що подається в креманках: напій буде переливатися всіма кольорами веселки.