Як уникнути травматизму.

Кількість людей, які отримали вуличні травми, різко збільшується в зимовий час. Для того щоб уникнути всіляких травм взимку, слід дотримуватися деяких рекомендацій.
Інструкція
1
У зимовий час відмовтеся від носіння взуття на високих підборах. Щоб уникнути падінь і, відповідно, травм на слизьких зимових дорогах, вибирайте для прогулянок в цей час року взуття на квадратному низькому каблуці або плоскій підошві. Ризик падінь навіть на льоду буде мінімальний, якщо підошва вашої зимового взуття буде ребристою. Зверніть увагу і на матеріал, з якого виготовлена підошва - бажано, щоб це були каучук або гума, які не замерзають на морозі.
2
Змініть манеру вашої ходьби при ожеледі - пересувайтеся так, як ніби у вас на ногах маленькі лижі. Навіть якщо ви йдете по засніженій вулиці, не поспішайте і будьте уважні - під снігом може бути лід, який ви просто не помітите в поспіху. Не тримайте руки в кишенях і по можливості не займайте їх сумками - залиште хоча б одну руку для маневру, у випадку якщо ви посковзнетеся.
3
Якщо уникнути падіння все ж не вдалося, падайте правильно - постарайтеся присісти, щоб зменшити висоту вашого падіння. Чи не виставляйте при падінні руку вперед, інакше, впавши на неї всією вагою вашого тіла, ви можете її навіть зламати. Це ж стосується і ніг - падаючи, намагайтеся тримати їх разом. У цей момент також бажано якомога сильніше напружити всі м'язи тіла, які стануть надійним захистом для ваших кісток.
4
При падінні на спину постарайтеся убезпечити себе від однієї з найважчих травм - черепно-мозковою. Для цього падаючи розкиньте руки якомога ширше, а підборіддя притисніть до грудей. Зменшити ризик струсу мозку вам може допомогти і надітий на вас головний убір або капюшон, тому не ходите в зимовий період з непокритою головою.
5
Щоб уникнути важких травм при падінні зі слизькою сходи, намагайтеся падаючи прикривати обличчя і голову руками. Не потрібно намагатися загальмовувати процес падіння руками і ногами - цим ви тільки збільшите кількість ударів і переломів.