Як зробити грамоту в Фотошопі.

Adobe Photoshop представляє собою потужний графічний редактор. Він дає можливість створення і редагування вже готових растрових зображень. На основі власних фотографій ви можете робити колажі, календарі, листівки та інші документи.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop, щоб створити грамоту. Створіть новий документ, встановіть розмір 480 на 580, дозвіл - 300 пікселів. Застосуйте до фоновому шару шум (меню «Фільтр» - «Додати шум»). Далі застосуйте команду «Фільтр» - «Розумієте по Гауса», радіус - 4 пікселя.
2
Потім виконайте «Зображення» - «Корекція» - «Тон/насиченість», встановіть прапорець у полі «Тонування», встановіть значення кольору - 55, насиченість - 25. Установіть колір переднього плану - світло-бежевий, для заднього - білий.
3
Створіть новий шар, виділіть інструментом «Прямокутне виділення» чверть зображення, застосуйте до нього команду «Фільтр» - «Рендеринг» - «Хмари». Розтягніть фрагмент на всю картинку за допомогою довільної трансформації, встановіть режим накладення шару - «Перекриття». Створіть ще один шар, залийте його білим кольором і застосуєте фільтр «Поштова папір», обесцветьте його. Склейте отримані шари.
4
Створіть новий шар. Для створення грамоти вам знадобиться друк. Зробіть кругле виділення і залийте його цегельним кольором. Зробіть ще один шар, інвертуйте виділення. Візьміть тверду пензлик, намалюйте нею край друку.
5
В стилі шару виберіть «Тиснення» і «Контур». Знову інвертуйте виділення, перейдіть на шар з колом, візьміть кисть, обрисуйте його краю, після цього застосуєте аналогічні стилі та зробіть розмиття.
6
Зробіть на друку напис за допомогою інструменту «Текст», застосуєте до неї тиснення. Далі зробіть напис у верхній частині аркуша «Почесна грамота», застосуєте до неї будь-який вподобаний стиль.
7
Додайте при необхідності зображення державного герба - для цього відкрийте його в Photoshop, скопіюйте шар з гербом в файл з грамотою, розмістіть у верхній частині аркуша, підберіть потрібний розмір за допомогою довільної трансформації. Виконайте зведення шарів. Збережіть отриманий файл у форматі Jpeg, надайте ім'я «Грамота». Створення почесної грамоти завершено.