Як створити дитячий центр.

Дитячий центр увазі під собою установу, яка організовано для надання послуг у системі дошкільної освіти, розвитку якихось конкретних здібностей у дітей. В останньому випадку мається на увазі, що подібні організації можуть бути з яким-небудь "ухилом", наприклад, з розвитком творчих здібностей.
Інструкція
1
Придумайте найменування дитячого центру. Воно має бути невеликим і добре запам'ятовуватися. Також назва центру дитячого дозвілля має відображати цю сферу діяльності.
2
Подумайте, яку організаційно-правову форму повинен мати ваш майбутній дитячий центр (ІП, ТОВ).
3
Складіть бізнес-план розвитку дитячого центру. Для цього детально проаналізуйте вашу майбутню діяльність компанії на найближчий рік, а потім на 5 років. Оцініть стан центру: які ризики можуть виникнути на етапі розвитку фірми, як їх можна запобігти.
4
Порахуйте, яка сума грошових коштів вам знадобиться для відкриття дитячого центру. У розрахунок включите наступні стартові витрати: суму за оренду приміщення, грошові кошти на придбання необхідної дитячих меблів, розвиваючих іграшок, обладнання спальних місць.
5
Знайдіть відповідне приміщення. Можете орендувати площу в будівлі іншого навчального закладу, наприклад, в будівлі приватної школи або гімназії. Зверніть увагу на наявність парковки, зручний під'їзд і місце розташування.
6
Поставте перед закладом невеликий рекламний знак, який буде містити в собі наступну інформацію: назва дитячого центру, телефон та години роботи, а також докладні дані про послуги (наприклад: "Підготуємо вашого малюка до школи. Навчимо його читати , рахувати й писати ".
7
Найміть кваліфікованих співробітників (вихователя, помічницю вихователя, дитячого кухаря, логопеда, медсестру, психолога, адміністратора). Залежно від кількості набираемой групи дітей, даний список персоналу можна коригувати.
8
Вирішіть, які методики розвитку, навчальні програми та ігри, ви будете використовувати в новому центрі. Про те, як повинні проходити заняття, вирішите спільно з викладачами. При необхідності можете провести їх відповідне навчання.
9
Отримайте дозвіл на ведення даної підприємницької діяльності. Для цього підготуйте обов'язковий комплект документів (бізнес-план дитячого центру, установчі документи компанії, документи на оренду приміщення, довідка про придатність даного приміщення для проведення занять з дітьми) і надайте їх у державні органи для отримання ліцензії на право здійснення викладацької діяльності.