Як зв'язати тепле сукню.

Вважають, що красиве і модне плаття не може бути теплим. Проте з цим можна посперечатися. Зв'яжіть своїми руками яскраве, ошатне плаття, і ви будете виглядати елегантно в будь-яку, навіть холодну погоду.
Вам знадобиться
  • - 600-1000 г пряжі;
  • - кругові спиці №2;
  • - прямі спиці №2;
  • - гачок №1,5.
Інструкція
1
Щоб трикотажне плаття було дійсно теплим і зігрівало вас в холодні дні, зв'яжіть його з натуральної овечої пряжі альпака, мериноса або ангори. Однак 100% натуральна пряжа дуже дорога і швидко втрачає свій зовнішній вигляд, тому для в'язання плаття підійде і сумішева пряжа, наприклад, 50% натуральних волокон і 50% акрилу.
2
Перед початком роботи зробіть контрольний зразок полотна 10х10, щоб визначити щільність в'язання. Оптимальна кількість петель в зразку - 22 петлі і 22 ряду. Якщо кількість петель у вашому зразку відрізняється, то поміняйте спиці на більший або менший розмір.
3
Для розміру 44-46 на спиці № 2 наберіть 200 петель. Якщо ваш розмір відрізняється, зробіть свій розрахунок. Виміряйте окружність стегон і помножте мірку на кількість петель в одному сантиметрі і додайте 10 петель на свободу облягання.
4
В'язання замкніть в коло і в'яжіть приблизно 60 см гумкою 2х2. Для того щоб позначити лінію талії, пров'яжіть в одному ряду разом по дві виворітні петлі і в'яжіть 10 рядів гумкою 2х1 (на спицях повинно залишитися 148 петель).
5
Далі пров'яжіть ще 20 см гумкою 2х2 або будь-яким фантазійним візерунком. В'язання розділіть на 2 рівні частини по 74 петлі і в'яжіть роздільно для оформлення лінії реглана. Закрийте з обох сторін спинки по одній петлі в кожному другому ряду, поки на спицях не залишиться 44 петлі.
6
Щоб оформити горловину, в 47 ряду від початку реглана закрийте 12 петель посередині і в'яжіть роздільно. Закрийте в кожному другому ряду 1 раз по 2 петлі, 1 раз по 3, 1 раз по 5 і 1 раз по 6. У 54 ряду від початку реглана всі петлі повинні бути використані. Ліву сторону спинки в'яжіть аналогічно.
7
Лінію реглана переду в'яжіть таким же чином, як і на спинці (див. Крок №5). Для вирізу горловини в 33 ряду від початку реглана закрийте 12 петель посередині і в'яжіть деталь окремо. З обох боків закрийте в кожному другому ряду 6 разів по 2 петлі, 4 рази по 1. У 54 ряду всі петлі повинні бути використані.
8
Рукава в'яжіть прямими спицями № 2. Наберіть 58 петель і в'яжіть 50 см гумкою 2х2. Для розширення рукава зробіть прибавки з обох боків рукава по одній петлі в 11-м, 33-м, 47-м, 67-м рядах (у підсумку на спицях повинно бути 66 петель). Далі для оформлення лінії реглана закрийте в кожному другому ряду 28 разів по одній петлі (на спицях повинно залишитися 10 петель). Петлі закрийте.
9
Виконайте шви рукавів і Ушийте їх в пройму. Край горловини обв'яжіть гачком двома рядами стовпчиків без накиду.