Як купити коротку шкіряну куртку.

Коротка шкіряна куртка - один з найбільш популярних видів одягу. При такому колосальному попиті неминуче випускається величезна кількість підробок і просто неякісних виробів. Тому перш ніж відправлятися за покупками, необхідно розібратися, як правильно вибирати шкіряну куртку.
Інструкція
1
Навчіться відрізняти натуральну шкіру від штучної. Зазвичай у шкіряних виробів є відповідна маркіровка, а до бирці додається шматочок у вигляді маленької шкурки. Однак якщо ви хочете бути впевненими в достовірності матеріалу на 100%, існує пара старих перевірених способів. Перший: прикладіть долоню до поверхні куртки. Справжня шкіра, на відміну від шкірозамінника, повинна швидко нагрітися. Другий: якщо можливо, відверніть підкладку куртки та оцініть виворіт. Зворотний бік натуральної шкіри повинна бути шорсткою.
2
Перевірте якість шкіри. Вона не повинна бути грубою, не повинна мати заломів, сама куртка не повинна бути важкою. Тяжкість сигналізує про неякісну вичинці. Пам'ятайте: кращими видами шкіри вважаються овеча і теляча.
3
Не беріть куртку і будь-які інші вироби з так званої пресованої шкіри. «Пресована шкіра» - це найдрібніші залишки шкіряно-взуттєвої промисловості, змішані з синтетичними речовинами і смолами і спресовані. Цей матеріал гірше шкірозамінника, він недовговічний і не «дихає».
4
Оберіть куртку з вологовідштовхуючим покриттям, якщо боїтеся примх погоди.
5
Приміряйте куртку і посувайтеся. Якісна шкіряна куртка не тисне, не обмежує рухів, але й не висить занадто вільно.
6
Огляньте фурнітуру, шви і підкладку. Підкладка з віскози переважніше оной з поліестеру, оскільки віскоза не електризується. Що стосується фурнітури, намагайтеся уникати курток на ґудзиках (це відноситься і до чоловічих моделям), нашивок та страз - з міркувань гарного смаку.
7
Проведіть паперовою серветкою по поверхні куртки, якщо купуєте забарвлену куртку: на хустинці не повинно залишитися фарби.
8
Не скупіться на дороге виріб. Пам'ятаєте прислів'я? Якісна шкіряна куртка здатна прослужити довгі роки, тому не біжіть за дешевизною і швидкоплинними сумнівними трендами.