Як перетворити jpg в bmp. Як змінити формат bmp.

Для перетворення одного формату в іншій програмісти використовують спеціальні коди. Простому користувачеві в більшості випадків така інформація ні до чого, тим більше що конвертувати зображення можна за допомогою звичних і простих додатків.
Інструкція
1
Формати.jpg" і .bmp вказують на те, що файл містить графічний об'єкт (малюнок, фотографію, текст у вигляді картинки). Дані формати підтримує практично будь-який графічний редактор, навіть такий простий, як Paint з стандартного пакета Windows.
2
Щоб перетворити.jpg" в .bmp, можна скористатися кількома методами. Запустіть графічний редактор (Paint, Paint.net, Adobe Photoshop, Corel Draw і так далі). Відкрийте файл у форматі.jpg". У верхньому рядку меню виберіть пункт «Файл» і команду «Зберегти як». У вікні збереження в полі «Тип файлу» виберіть за допомогою списку формат .bmp і натисніть на кнопку «Зберегти». Якщо буде потрібно, задайте додаткові параметри для формату .bmp (наприклад, глибину кольоровості в бітах).
3
Ще один варіант може підійти для роботи в додатку Adobe Photoshop: якщо ви редагували.jpg"-файл і створили додаткові шари, всі ці шари можна зберегти одночасно у форматі .bmp. Для цього виберіть у меню «Файл» команду «Сценарії», в підміню - «Експортувати шари у файли». У вікні, виберіть у групі «Тип файлу» зі списку формат .bmp і натисніть на кнопку Run.
4
Якщо ви не хочете запускати графічний редактор, встановіть на своєму комп'ютері з диска або з мережі інтернет додаток-конвертер. Конвертери дозволяють перетворювати файли з одного формату в іншій буквально за кілька секунд. Перед установкою конвертера упевніться, що він підтримує роботу з потрібними вам типами файлів.
5
Інтерфейс додатків влаштований по-різному. В одному випадку необхідно запустити конвертер, помістити в потрібне поле файл.jpg", вказати, що кінцевий файл повинен бути формату .bmp, і натиснути кнопку, що запускає конвертування. Після - витягти перетворений файл з другого поля.
6
В іншому випадку (наприклад, при роботі з додатком Right Click Image Converter) вам необхідно просто клікнути по файлу формату .bmp правою кнопкою миші і вибрати з випадаючого меню пункт Right Click Image Converter, в підміню клікнути по команді Convert to .BMP лівою кнопкою миші. Новий файл буде збережений в тій же директорії і з тим же ім'ям, але в новому форматі.