Як відкрити торгове місце. Як привернути увагу на торгову точку.

Для того, щоб здійснювати торгівлю, необхідно ретельно продумати всі питання, пов'язані з організацією торгового місця і прорахувати можливі ризики. Правильна організація вимагає певних знань і вміння орієнтуватися в обраній сфері.
Вам знадобиться
  • - документ, що засвідчує особу;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - грошові кошти для організації торгового місця.
Інструкція
1
Якщо це ваша перша торгова точка, складіть бізнес-план. Бізнес-план - це фінансовий проект вашої торговельної діяльності. У ньому відображаються такі показники, як рентабельність, терміни окупності, поточні і одноразові витрати і т.д. У цьому документі обов'язково відобразіть всі витрати, включаючи ті, що пов'язані з відкриттям торговельної точки.
2
Знайдіть постачальників, проведіть з ними попередні переговори з приводу співпраці, особливу увагу приділіть фінансових питань. Намагайтеся домогтися максимально низьких закупівельних цін.
3
Зареєструйте торговельне підприємство. Торгувати товарами можуть як індивідуальні підприємці, так і юридичні особи. Вибирайте ту форму господарювання, яка найбільш підходить масштабами вашої діяльності.
4
Підберіть приміщення для вашої майбутньої торгової точки. При виборі враховуйте попит на ваш товар, конкуренцію, поточні ціни, орієнтуючись на конкретне місце , де ви плануєте розпочати торгівлю.
5
Встаньте на облік в районній податковій інспекції за місцем розташування торгової точки.
6
Для того, щоб привернути увагу потенційних клієнтів, організуйте рекламну компанію. Створіть бонусні програми, системи знижок. Цей крок дозволить вам швидко залучити покупців у нову торгову точку.
7
Закупіть товар у постачальників. Почніть торгівлю.
Зверніть увагу
Торгівля деякими видами товарів можлива тільки після отримання державної ліцензії або дозволу. Обов'язково включіть витрати на придбання цих документів у бізнес-план торгового підприємства. В іншому випадку, через невраховані витрат, ви ризикуєте втратити значну частину прибутку.
Корисна порада
При пошуку місця для торгівлі скористайтеся пропозиціями, розміщеними на дошках оголошень в інтернеті. Це один з найдешевших ефективних способів пошуку торгового місця.