Як зав'язати волосся. Як зав'язувати волосся амазонкою.

Всі дівчата люблять вигадувати оригінальні та креативні зачіски, але коли мова заходить про повсякденне зачісці, творча думка зазвичай затихає. При цьому повсякденна зачіска може поєднувати в собі елегантність, жіночність, красу і головне - швидкість виконання, настільки важливу в умовах динамічного ритму міського життя. Говорячи про простих повсякденних зачісках, саме час згадати звичний всім кінський хвіст, який робиться дуже швидко, але може підкреслити ваш стиль.
Інструкція
1
Незвично і привабливо виглядає кінський хвіст, зав'язаний збоку голови. Щоб зробити таку зачіску, завийте волосся в легені локони за допомогою щипців або бигудей і побризкати волосся лаком для укладання. Акуратно зберіть все волосся у хвіст так, щоб він був зміщений управо або вліво. Зауважте хвіст гумкою для волосся і розправте пасма. Якщо гумка проста і однотонна, залиште одну пасмо волосся неприбраній і обмотайте її навколо гумки, закріпивши шпилькою або невидимкою.
2
Ще один спосіб зав'язати кінський хвіст, універсальний для будь-якого заходу, як ділової зустрічі, так і вечері в ресторані - це хвіст, ретельно стягнутий на маківці. Хвіст, зав'язаний на маківці, особливо вдало виглядає у тих дівчат, які мають густу пряму чубок.
3
Волосся для створення такого хвоста повинні бути вимиті і висушені, а якщо вони мають схильність витися - випряміть волосся праскою. Добре зачешите назад волосся і зберіть на маківці, а потім зав'яжіть гумкою. При бажанні хвіст на маківці можна зробити об'ємніше, піднявши пальцями волосся над вухами і начесав їх біля коріння. Легкий начіс додасть обсяг зачісці.
4
Прикрасити кінський хвіст і зробити його придатним для будь-якого заходу дозволяють найрізноманітніші аксесуари - гумки, прикраси, стрічки, шпильки, краби і багато іншого. Для урочистого вечора підійде шпилька, усипана стразами та камінням, а для виїзду на прогулянку з друзями підійде проста гумка яскравих і веселих кольорів.
Зверніть увагу
Виберіть хустку відповідного забарвлення (залежно від кольору волосся, очей, основною гами одягу), розчешіть волосся і зав'яжіть хустку як косинку. Такий спосіб зав'язування волосся виглядає стильно і не вимагає особливих навичок. Довге волосся можна красиво зав'язати без використання декоративних елементів.
Корисна порада
Якщо у вас довге волосся віддайте перевагу елегантному "кінського хвоста", якщо волосся короткої або середньої довжини, можна скористатися допомогою шиньйон. Підкорює своєю простотою і удобством- хвіст, цього року повернувся в моду.