Як вивести плями від фруктів. виведення плям від фруктів на одязі.

З проблемою виведення плям від фруктів на одязі рано чи пізно стикається кожна людина, навіть самий акуратний. Особливо актуально це стає в літній період, коли прилавки продуктових магазинів буквально ломляться від величезного розмаїття фруктів і ягід. Вивести плями від фруктів можна за допомогою декількох простих способів.
Вам знадобиться
  • - лимонний сік;
  • - нашатирний спирт;
  • - вода і сіль;
  • - хлорне вода;
  • - перекис водню;
  • - сірка і паперова воронка;
  • - кисле молоко;
  • - яєчний жовток і гліцерин;
  • - 10% - ний розчин гідросульфіту натрію.
Інструкція
1
Свіжа пляма від фруктів вивести набагато простіше, ніж застаріле. Змочіть забруднення лимонним соком, почекайте 10-15 хвилин і ретельно прополощіть виріб у теплій воді кілька разів. Замість лимонного соку ви можете використовувати нашатирний спирт, розведений водою у співвідношенні 1: 1.
2
Свіжа пляма від фруктів спробуйте вивести за допомогою кашки, приготовленої з 1 столової ложки солі і невеликої кількості води. Зліг втирайте цю суміш у забруднення, почекайте хвилин 5 і виперіть річ в теплій мильній воді.
3
Вивести плями від фруктів з білої бавовняної одягу ви можете за допомогою хлорної води. Ретельно промийте їй забруднення, а потім сполосніть річ у чистій проточній воді.
4
Плями від фруктів з білих нефарбованих тканин видаляйте за допомогою суміші однієї столової ложки перекису водню і такої ж кількості нашатирного спирту.
5
Спробуйте вивести фруктів ое пляму з білої тканини з допомогою сірчаної пари. Для цього покладіть на блюдце невелику кількість сірки, запаліть її. З паперу чи картону зробіть воронку, накрийте їй сірку і потримайте зіпсовану річ над отвором у воронці.
6
Якщо ви помітили пляма на своєму улюбленому кольоровому сукню, нанесіть на нього кисле молоко. Через 2-3 години прополощіть річ спершу в мильній, а потім у чистій теплій воді.
7
Вивести плями від фруктів з кольорової тканини можна також за допомогою нанесення на забруднення суміші сирого яєчного жовтка і гліцерину. Після вбирання саморобного плямовивідника прополощіть річ в теплій воді.
8
Якщо плями від фруктів ви помітили на вовняних речах, спробуйте позбавитися від них за допомогою гліцерину, розведеного в невеликій кількості теплої води. Після процедури очищення прополощіть вовняні речі в мильній, а потім у чистій теплій воді.
9
З шовкових білих тканин вивести плями від фруктів можливо за допомогою 10% -ного розчину гідросульфіту натрію. Нанесіть цю речовину на забруднення, почекайте півгодини і прополощіть річ в теплій чистій воді.