Висока швидкість друк: Як цьому навчитися.

Швидкий набір тексту на клавіатурі є одним з найбільш корисних умінь для людей, чия діяльність пов'язана з комп'ютером. Цей навик дозволить значно швидше і якісніше друкувати, що в кінцевому підсумку заощадить вам багато часу і сил. Крім цього, настільки важливе вміння істотно збільшить вашу працездатність і допоможе в подальшому отримати підвищення по службі або зайняти бажану посаду.
Інструкція
1
Навіть якщо ваша робота не пов'язана з комп'ютером, і друкуєте ви виключно вдома в особистих цілях, швидкий, так званий «сліпий» набір переважніше для вашого здоров'я. Справа в тому, що друкуючи з оглядкою на клавіатуру, ви сильно напружувати зір (очі «стрибають» з одного об'єкта на інший) і хребет (постійний нахил може стати причиною сколіозу). Все це служить додатковим приводом до освоєння швидкого десятипальцевого методу друку.
2
Для того, щоб освоїти сліпий десятипальцевий методику набору тексту, необхідно підібрати спеціальну програму, яка буде зручна для вас. Їх вибір на сьогоднішній день дуже широкий. Найбільш популярні - «Соло на клавіатурі», «Усі 10», Stamina. Суть цих методик полягає в тому, що у вихідній позиції всі пальці (окрім великих) розташовуються над певними клавішами, а решта клавіш набираються тими пальцями, якими до них легше дістати. Щоденна і терпляча робота з цими тренажерами допоможе вам освоїть головне - вміння друкувати наосліп, без оглядки на клавіатуру. При цьому будуть задіяні всі пальці рук.
3
Коли ви освоїте головне, необхідно закріпити отримані навички. Зробити це можна шляхом регулярних тренувань - печатки великої кількості тексту. Якщо ж простий набір вам набрид, можна відпочити і повправлятися на «Клавогонках». Ця захоплююча гра допоможе в нелегкому процесі навчання і закріплення.
4
Крім цього, суттєвою підтримкою для вас стане просте спілкування в мережі, де набирати потрібно нескладну повсякденну інформацію. Як можна частіше використовуйте можливості інтернету: листуйтеся в чатах і соціальних мережах, на форумах, відправляйте електронну пошту. Пам'ятайте, ваше терпіння і копітка праця обов'язково принесуть результати.