Як годувати цуценя цвергшнауцера.

Якщо ви вирішили придбати цуценя цвергшнауцера, то вас можна привітати. Собаки цієї породи - відмінні друзі, що відрізняються веселим, добродушним вдачею, завжди готові як пограти з вами, так і захистити у разі небезпеки (хоча б гучним гавкотом). Але для того, щоб ваш малюк завжди був веселим і здоровим, мав гарну шерстку і хороші зуби, його необхідно правильно годувати.
Інструкція
1
Принцип годування ЦВЕРГ не відрізняється практично нічим від тих правил, які існують для собак дрібних порід. Вам обов'язково слід виділити для нього спокійне місце, де він буде їсти, і поставити спеціальну підставку для мисок з їжею і водою, на якій їх висоту можна буде регулювати по мірі зростання цуценя , щоб його постава була правильною.
2
З перших днів своєї появи у вашому будинку, щеннок повинен чітко засвоїти, що є він буде не те, що йому вдасться випросити за столом, а то, що ви покладете йому в миску. Якщо він не встигає все з'їсти за 15-20 хвилин, миску прибирайте - собака ваша не голодна і корм не повинен знаходитися в постійному доступі. Для цвергов, які схильні до повноти, це правило має суворо дотримуватися, адже після стрижки їм необхідно демонструвати підтягнуту струнку фігуру, а не бути схожими на батончик ковбаси з ніжками.
3
Для правильного розвитку, дотримуйте встановлене співвідношення між продуктами тваринного і рослинного походження в раціоні собаки. Воно повинно бути 3: 1. Бажано годувати цуценя натуральними продуктами і лише до року, при необхідності, перевести його на сухі корми. У його раціоні, звичайно має бути м'ясо: яловичина (сира і відварна), морська риба (відварна), кисломолочні продукти, фрукти, овочі і каші, найкраще - вівсяна. Перловка, манка і бобові в організмі цуценя практично не засвоюються. Яйця можна давати як сирі, так і варені, один-два рази на тиждень. Під час зміни зубів, в період з 4 до 8 місяців, намагайтеся виключити тверду їжу.
4
Ознайомтеся зі списком продуктів, яких категорично не повинно бути в раціоні собаки - гостре, солоне і копчене для неї є справжньою отрутою. Навіть сир можна давати раз в тиждень по невеликому шматочку, а його м'які сорти - використовувати як ласощі і винагорода за послух при тренуваннях.
5
підрослими собаці раз на тиждень можна влаштовувати розвантаження - пропустити вечірній чи ранковий годування. Часник можна включати в раціон для профілактики глистів - по одному зубчику пару раз на тиждень. Вранці необхідно, щоб консистенція корму була рідкою, це допоможе собаці без проблем спорожнити кишечник.