Як знизити витрати.

Попереду літо, час відпусток, але у вас з року в рік не виходить з'їздити на море. А все через те, що ваші фінанси співають романси. І тут починаються сварки з коханими, взаємні претензії. Чоловік стверджує, що, скільки не принось грошей, їх все одно не вистачатиме. І в його словах, є частка правди. Ви коли-небудь замислювалися, куди йдуть всі кровно зароблені монетки? Давайте розберемося, на що ми витрачаємо, і на чому ми можемо заощадити.
Вам знадобиться
  • - хороша пам'ять
  • - калькулятор
  • - рахунки і квитанції про оплату
Інструкція
1
Заведіть блокнот, в якому ви будете відображати витрати сімейного бюджету. Таким чином, в кінці місяця буде простіше проаналізувати основні витрати.
2
Розкладіть свій дохід строго по конвертах (наприклад, в 1 конверт ви відкладаєте суму на оплату комунальних послуг, у 2 - на оплату інституту, в 3 - на продукти і т.д., залишки грошей складайте в останній конверт і торкався до нього тільки у виняткових випадках). Звичайно, потрібно велика витримка і сила волі.
3
Сама основна стаття витрат, звичайно ж, продукти. І тут можна неймовірно заощадити. Плануйте основний похід в магазин один раз на місяць, бажано при цьому вибирати великий супермаркет. Заздалегідь складіть список продуктів, щоб не купувати зайвого.
4
Стільниковий зв'язок - ще одна збиткова стаття у вашому бюджеті. Розгляньте всі варіанти і пропозиції діючих операторів. Можливо, у вас не найвигідніший тариф. Вам варто задуматися про перехід на більш прийнятні умови. Складіть мінімальний ліміт витрат на зв'язок в місяць, і строго дотримуйтеся його (наприклад, поповнюйте рахунок, виключно по понеділках, причому сума повинна бути одна і та ж).
5
Не беріть кредити. Жоден банк не зможе запропонувати вам ті умови, які не били б по вашому гаманцю.
Зверніть увагу
Залишайте завжди суму на непередбачені витрати. Життя непередбачуване.
Корисна порада
Купуйте побутову техніку, косметику, парфумерію не в дорогих магазинах, а через інтернет.Старайтесь відвідувати кінотеатри, боулінг, аквапарки в робочі дні - в цей час діють спеціальні цени.Каждий день зекономлені гроші відкладайте в окремий конверт. До кінця місяця у вас накопичитися пристойна сумма.Ізбегайте покупки напівфабрикатів, ті ж продукти можна приготувати самим з меншими затратами.
Будь-яке підприємство вигідно тоді, коли його доходи більше, ніж витрати. Але іноді рівень прибутку починає падати. Щоб підприємство не стало збитковим і не збанкрутувало, необхідно скоротити витрати . Це вимушений захід, який дозволить продовжити роботу організації.
Інструкція
1
Якщо на підприємстві виконують роботу приходять співробітники, першим ділом відмовтеся від їх послуг. Поповніть співробітників в штаті виконувати цю роботу і ставлячи їм це в обов'язки. Можливо, вам знадобиться відправити працівників на курси або семінари, але ці витрати скоро окупляться.
2
Якщо є співробітники, які погано виконують свою роботу або вони не завантажені на роботі повністю, звільніть їх. Посадові обов'язки розподіліть на інших робочих з невеликим підвищенням їх окладу. Це дозволить істотно знизити витрати підприємства і добре мотивує співробітників, що залишилися на більш якісну роботу.
3
Якщо ви орендуєте приміщення, спробуйте переговорити з орендодавцями і домогтися зниження оплати. Можливо, вони підуть вам назустріч, якщо ви обговорите тривалі терміни оренди. Спробуйте підшукати приміщення дешевше. Якщо знайдете з істотною різницею, перевезіть виробництво на нове місце.
4
Спробуйте знайти постачальників сировини з вигіднішими умовами. Або проведіть переговори з уже наявними. На зустрічі повідомте, що ви знайшли партнера з вигіднішими цінами. Але у вас вже налагоджену співпрацю. І якщо постачальник знизить ціну, ви не будете розривати договір.
5
Розгляньте варіант із зміною якості сировини та витратних матеріалів. Наприклад, якщо у виробництві ви використовуєте картон, то можна перейти на варіант з меншою щільністю без збитку для якості продукції. Зменшіть витрати на упаковку товару.
6
Проконтролюйте витрати на господарські потреби. Скоротіть їх. Наприклад, придбайте більш дешевий порошок для миття підлог. Або купуйте простіші канцтовари. Навчіть співробітників економити електроенергію і воду. Постарайтеся скоротити кількість браку на виробництві. Для цього можна затвердити штрафні санкції для співробітників, з чиєї вини він був допущений.
7
Контролюйте витрата канцтоварів, господарських товарів. Не секрет, що в деяких організаціях частина речей іде разом із співробітниками додому. Не допускайте таких ситуацій. Якщо співробітникам оплачується мобільний зв'язок, перевіряйте їх рахунки. Якщо буде виявлено порушення, скоротіть ці витрати.
Зверніть увагу
Чи не знижуйте якість виготовлених товарів. Інакше клієнти можуть перестати їх здобувати. А відновити попит дуже складно.
Корисна порада
Підходьте до питання зниження витрат комплексно. Тоді результат з'явиться дуже скоро.