Як завоювати довіру людини.

Довіра - це своєрідний допуск людини у власне психологічний простір. Його важко завоювати, а втратити можна в два рахунки. Як підійти до людини настільки близько психологічно, щоб він став довіряти?
Інструкція
1
Вивчіть людини і його звички. Найбільше люди схильні довіряти тим, хто на них схожий. Почніть з пошуку схожих інтересів. Якщо можете, вивчіть якомога більше в сфері інтересів людини. Спорідненої душі скоріше довірять таємниці і секрети, пустять в глибини своєї душі. Тому якщо спільних інтересів немає - формуйте їх. Саме цим користуються учні-підлизи в школі і студенти-кар'єристи в університеті. Так, вони цікавляться предметом і вміють сказати про свою зацікавленість викладачеві. У них є чому повчитися. От і ви вчитеся ненав'язливо демонструвати свою симпатію до поглядів співрозмовника. До того ж постарайтеся зімітувати особистісні особливості співрозмовника, адже важливі не тільки інтереси, а й ваша суть. Боязка людина швидше довіриться боязкому, рішучий - такому ж рішучого.
2
Поводьтеся так, щоб бути гідним довіри. Привчіть себе зберігати таємниці суворіше, ніж зберігають державні. Ні в якому разі не діліться чужими одкровеннями з тією людиною, довіру якого ви хочете завоювати. А ось своїми таємницями можна поділитися, це буде розташовувати співрозмовника до такої ж відвертості. Головне - правильно вибрати дистанцію спілкування і вести себе обережно, швидко помічаючи будь-які прояви невдоволення з боку співрозмовника і коректуючи свою поведінку. Якщо ви станете гідні довіри - ви його отримаєте, хоча для деяких людей цей процес може бути дуже довгим.
3
Задумайтесь про свої мотиви. Намагатися входити в довіру можна виключно у випадках, коли ви бажаєте людині добра. Не можна використовувати такі методи, щоб зробити людині боляче або використовувати його - і не заплатити своїм часом і увагою за надані послуги. Справа в тому, що саме зрада люди найменше схильні прощати. І ще за зрадництво дуже жорстко і жорстоко мстяться. Так що задумайтеся, навіщо вам довіру.
Увійти в довіру до свого співрозмовника досить просто, якщо в процесі розмови з'ясується, що у вас з ним є спільні інтереси. Ви просто починаєте спілкуватися з людиною на ваші загальні улюблені теми, розкріпачує і розмовляєте далі вже як старі знайомі або навіть друзі.
Інструкція
1
Цей спосіб знаходиться на озброєнні досвідчених маніпуляторів, які намагаються завести розмову в цікаве для «жертви» русло. Якщо розглядати цей прийом в парі «чоловік і жінка», то тут потрібно бути обережними. Дорогі жінки, якщо ви скажете чоловікові-співрозмовнику, що ви теж без розуму від футболу, хокею, каскадерських трюків і групи Metallica, то вам можуть і не повірити.
2
Справа в тому, що жіночі і чоловічі смаки різняться. Жінки більше люблять дивитися романтичні фільми, ток-шоу і слухати легку музику. А чоловіки воліють бойовики, спорт, а також більш важку музику. Звичайно, з цього правила є і виключення, але це вже інше питання.
3
Припустимо, ваш співрозмовник захоплюється книгами Толкієна. Він вже встиг прочитати всі його твори і переглянути всі екранізації. Знаючи це, ви можете налагодити відносини з людиною без особливих зусиль. Заявіть побіжно, як би мимохідь, що ви днями прочитали останній твір автора із серії «Володар кілець» і воно вам дуже сподобалося. Звичайно, якщо істинною прихильницею Толкієна ви не є, то підготуйтеся до розмови про кумира заздалегідь: прочитайте кілька книг і перегляньте хоча б одну екранізацію. В іншому випадку, ви можете потрапити в халепу.
4
Безумовним плюсом для вас буде, якщо ви дійсно захоплюєтеся Толкієном і самі стежите за новими фактами, з ним пов'язаними. Так ви увійдете до чоловіка в довіру набагато швидше. Тим більше, якщо ви здивуєте чоловіка якимись новими фактами з життя письменника, він буде вам дуже вдячний. А якщо ви ще й знайдете повну (режисерську) версію його улюбленого кінофільму з рідкісними інтерв'ю або дістанете квитки на його улюблене подія, то надасте людині величезну послугу. В майбутньому ця людина просто не зможе відмовити в відповідь на ваше прохання.
Корисна порада
Звичайно, приклад з Толкієном - це лише окремий випадок. Але, загалом, картина йде так само: ви збираєте інформацію про захоплення співрозмовника і намагаєтеся зацікавити його своїми знаннями в тій же області. Ось і весь секрет.