Як намалювати таблицю в HTML.

HTML являє собою мову розмітки сторінки, з його допомогою можна веб-сайти для розміщення в інтернеті. Для форматування документа в цьому випадку використовуються теги - елементи опису.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма «Блокнот»;
  • - навички роботи c HTML.
Інструкція
1
Відкрийте свою сторінку, на яку потрібно додати таблицю в HTML за допомогою програми «Блокнот». Для цього клацніть по файлу правою кнопкою миші, щоб викликати контекстне меню, виберіть опцію «Відкрити за допомогою». Виберіть місце в тезі Body, щоб додати таблицю на сайт.
2
Використовуйте для розміщення таблиці в Html тег ...
. Це основний тег, який описує таблицю . Всі її елементи повинні розташовуватися між відкриває і закриває тегом. За замовчуванням таблиця створюється без роздільників і обрамлення. Додайте при необхідності обрамлення за допомогою атрибуту Border. Для цього вставте його всередині тега таблиці і додайте числове значення ширини рамки, наприклад, border=5.
3
Додайте рядки в таблицю . Для цього використовуйте тег ... , кількість рядків визначається кількістю його пар. Додайте опис комірки за допомогою тега ... . Осередок розміщуйте тільки всередині тега рядки, додайте до неї номер колонки (стовпчик), в якому вона розміщується.
4
Розташування тексту в комірці визначте за допомогою атрибутів Aligh (left, right, center) - визначає розміщення тексту по горизонталі, і Valign (middle, bottom, top) - визначає розміщення даних в комірці по вертикалі. Цей опис можна додати як для окремої комірки, так і для всього рядка.
5
Використовуйте атрибут Colspan для об'єднання осередків по горизонталі, а Rowspan - по вертикалі. Приклад коду таблиці: .

 
 
«Назва таблиці"
«Назва об'єднаної рядки»
«Назва першого шпальти» «Назва другого шпальти»
«Другий рядок" «Друга осередок другого рядка» «Третя осередок другого рядка»