Як зв'язати сумочку спицями. Як зв'язати сумку.

Сумка - це предмет гардероба необхідний абсолютно будь-якій жінці. Кожній рукодільниці під силу зв'язати модну сумочку, тим більше, що це можна зробити і за допомогою гачка і на спицях.
Вам знадобиться
  • - 100 г пряжі;
  • - спиці або гачок;
  • - підкладкова тканина;
  • - синтепон;
  • - блискавка , ґудзик або липучка;
  • - нитки;
  • - голка.
Інструкція
1
Для в'язання сумки спицями підійде кручена пряжа середньої товщини. Вибирайте пряжу з великим вмістом акрилу, так вона більш міцна, не дає усадку і не закочується.
2
Якщо ви хочете в'язати гачком, вам буде потрібно товста і жорстка бавовняна або акрилова пряжа. Наприклад, «Гарус» або «Камелія».
3
Виберіть підходящу модель в журналі або інтернеті. Щоб розрахувати щільність в'язання, зробіть зразок (в'язка для сумочки не повинна бути пухкої, щоб річ не розтяглася).
4
Наберіть 40-80 петель в залежності від ширини сумочки і в'яжіть фантазійним візерунком по схемі. Обидві половинки в'яжіть одним полотном.
5
Деталь складіть навпіл лицьовою стороною всередину і зшийте бічні сторони на швейній машинці.
6
Викроїте підкладку з шовкової тканини, настьогайте її синтепоном (в магазині тканин можна придбати вже простьобаних тканину). Вставте підкладку в сумочку .
7
Як застібки використовуйте блискавку. Пришити її вручну до верхніх зрізах сумочки. Крім того, в якості застібки можна пришити ґудзик, липучку або кнопку.
8
Для ручки через плече наберіть 5 петель і в'яжіть хусткової в'язкою смужку довжиною 1,2 метра. Пришийте кінці ручки до сумочки.
9
Стильно виглядають круглі ручки, обмотані тієї ж пряжею, з якої пов'язана сама сумочка. Візьміть круг з пластмаси або дерева (це можуть бути, наприклад, п'яльця невеликого діаметра), обмотайте їх щільно нитками. Кінці закріпіть вузликами.
10
В якості ручки можна також пришити металеву ланцюжок, круглі бамбукові ручки або шкіряні ручки від старої сумки.
11
Оригінальні сумочки можна пов'язати з поліетиленових пакетиків. Для цього кілька пакетів складіть стопкою і виріжте смужки 3-5 см. Розправте їх, витягніть і зв'яжіть. Отриману стрічку змотайте в клубок, а потім в'яжіть, як зі звичайної пряжі спицями або гачком.
12
Прикрасьте вашу сумочку вишивкою, намистинами, пряжками або декоративними деталями зі шкіри.