Як відкрити шаблони в word.

Якщо при роботі в текстовому редакторі Microsoft Office Word ви часто використовуєте одні й ті ж форми документів, створювати їх щоразу з нуля було б не дуже раціонально. Набагато легше і простіше взяти готовий шаблон і внести в нього всі потрібні зміни.
Інструкція
1
У бібліотеці пакета Office і на сайті розробника даного програмного забезпечення є безліч варіантів готових шаблонів, які користувач може в будь-який час встановити, відкрити і змінити на власний розсуд.
2
Щоб скористатися шаблоном, запустіть текстовий редактор Microsoft Office Word і натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна (дана кнопка відповідає розділу меню «Файл»). У розгорнулося меню виберіть команду «Створити». Відкриється нове вікно «Створення документа».
3
Зверніть увагу на ліву частину вікна « Шаблони ». Виберіть із наявного списку категорію, до якої за змістом повинен бути віднесений потрібний вам шаблон, і виділіть його, клікнувши по потрібному рядку лівою кнопкою миші.
4
У розділі «Встановлені шаблони» містяться ті шаблони, які вже встановлені на ваш комп'ютер. Клікнувши по ньому, ви побачите в центральній частині вікна всі доступні вам шаблони документів (шаблони звітів, листів, факсів).
5
Щоб відкрити один з таких шаблонів для редагування, клікніть по ньому лівою кнопкою миші. У правій частині вікна відобразиться макет вибраного шаблону. Встановіть маркер в поле «Документ» та натисніть на кнопку «Створити». Шаблон відкриється в новому вікні. Відредагуйте його на власний розсуд і збережіть.
6
В інших категоріях містяться шаблони, які є на сайті розробника програмного забезпечення. Щоб скористатися таким шаблоном, його потрібно попередньо завантажити на свій комп'ютер. В інтернет-бібліотеці містяться шаблони не тільки команди Microsoft Office, а й зразки від учасників цієї спільноти.
7
Щоб завантажити і відкрити шаблон з сайту Microsoft Office, переконайтеся, що ваш комп'ютер підключений до мережі інтернет. Клікніть по шаблону лівою кнопкою миші, в правій частині вікна, якщо необхідно, прочитайте і прийміть Ліцензійна угода і натисніть на кнопку «Завантажити». Дочекайтеся закінчення завантаження файлу і працюйте з ним так само, як і з іншими шаблонами, не порушуючи умов Ліцензійної угоди.