Як позбутися від попелиці на трояндах. Як розвести ТАСТА з недопалків для обрабрткі від попелиці.

Роза - ніжне і примхлива рослина, що вимагає до себе особливої уваги і ретельного догляду. Так само, як і безліч інших кімнатних квітів, вона схильна хвороб і «нападу» шкідників. Серед безлічі шкідників, однією з найбільш небезпечних для троянд є розанна тля. Існує кілька видів препаратів і засобів, ефективних у боротьбі з тлею і деякими іншими видами шкідників.
Інструкція
1
Карбофос є універсальним інсектоакарицид, застосовуваним проти попелиць та інших шкідників. Вважається, що карбофос безпечний для людини. Концентрація розчину для обприскування рослин становить 0,4%. Уточнення концентрації проводиться залежно від форми випуску препарату.
2
піретроїдними препарати, такі як «Ф'юрі» (зетаціперметрін) і «Децис» (дельтаметрин), застосовуються для знищення попелиці , трипсів, гусениць. Розчин для обприскування готується по інструкції, що додається до препарату.
3
Розчин господарського мила готується з відра води і 200 г мила. Мильним розчином рясно обприскують рослини.
4
Розчин з хлористого калію і суперфосфату. Він готується з 5 г хлористого калію і 10 г суперфосфату на 10 л води. Перед застосуванням розчин повинен настоюватися дві доби.
5
Стебла помідорів ріжуть, а потім вимочують 3:00 у воді. Потім цей настій варять 5:00 на слабкому вогні, після чого проціджують. Отриманий відвар розбавляють водою. Зазвичай на 2 літри води додають 1 літр відвару.
6
Настій з 30 г подрібненого часнику на відро води настоюють протягом доби, після чого проціджують. Настоєм обробляють уражені тлею рослини.
7
Настій з тютюну готують з розрахунку: одна частина тютюну і десять частин води. Він повинен настоюватися добу. Потім в настій додають 40 г подрібненого мила і розводять його водою до 10 літрів.
8
Настій картопляної гички готують з 1,5 кг бадилля, настоюється в відрі води протягом 4 годин. Настій проціджують і обприскують їм рослини.
9
Обробку троянд хімічними препаратами проводять навесні і восени або під час поразки троянд шкідниками. Народними способами троянди обробляють під час зараження попелиць. Найкращий результат досягається при чергуванні препаратів. Незважаючи на те, що перераховані вище препарати вважаються безпечними для людини, при роботі з ними варто дотримуватися всіх правил безпеки. Після обробки рослин не допускається контакт з ними людини стільки днів, скільки передбачено для кожного препарату (зведення про термін вказані в доданих інструкціях). Навіть до оброблених настоями і відварами рослинам слід обмежити доступ на пару днів.