Як починати кар'єру юриста.

Ви закінчили вуз і отримали диплом юриста. Але і ви самі, і потенційні роботодавці прекрасно розуміють, що без досвіду роботи за фахом ви не є ще повноцінним фахівцем, навіть якщо колір вашого диплома - червоний. Тепер ваше завдання - почати свою кар'єру, а почати її слід з набуття практичного досвіду. Тому будьте готові до того, щоб стримати амбіції і шукати місце хоча б помічника юриста.
Інструкція
1
Ознайомтеся з тими вакансіями, які існують на ринку праці. Розішліть своє резюме не тільки в ті юридичні фірми, які набирають співробітників, але і взагалі в усі ті, які вам відомі. Постарайтеся грамотно і правильно скласти резюме, щоб кадровики його відзначили і залишили в базі даних, якщо навіть на фірмі немає вакансій. У кожному разі, існує природна плинність кадрів, і ваше резюме може залишитися як резервний варіант.
2
Якщо відповіді на ваше резюме поки немає, зверніться в органи державної або муніципальної влади, які діють на території того населеного пункту, в якому ви проживаєте. Як правило, через невисоку заробітної плати і досить напруженого характеру роботи плинність там досить висока. Але зате у вас з'явитися шанс придбати цінний досвід і кваліфікацію, попрацювавши самостійно або під керівництвом юристів, які мають більший досвід.
3
Якщо вас влаштовує юридична компанія, в якій вам запропонували вакансію помічника, то погоджуйтеся, не роздумуючи. При наявності бажання та вміння навчатися ви також отримаєте можливість придбати цінний практичний досвід і подивитися, як працюють професіонали. Почавши з підготовки необхідної для роботи вашого боса юриста документації, нормативних актів, з реферування та пошуку інформації, ви зможете ознайомитися з професійною діяльністю і проявити себе. Якщо ви зможете зарекомендувати себе з позитивного боку, то у вас є всі шанси продовжити свою кар'єру в цій компанії, але вже в якості юриста , а не його помічника.
4
У тому випадку, якщо вам пощастить і вам запропонують вільну вакансію юриста , цей варіант зажадає від вас більшої відповідальності і праці - ази професії ви будете освоювати не в навчанні, а в бою. Втім, якщо ви амбітні і готові до цього, розраховуючи на свої сили і вірячи в них, то вперед, адже всі колись починали з цього.