Як витягти з ноутбука жорсткий диск.

Якщо вам знадобилося витягти жорсткий диск з ноутбука, вас напевно спантеличило відсутність на корпусі комп'ютера кріпильних гвинтів. Може бути, ви навіть подумали, що самостійно вам це зробити не вдасться? Але насправді зняти кришку з ноутбука, щоб дістатися до вінчестера зовсім нескладно. Навіть викрутка вам знадобиться тільки для того, щоб від'єднати від корпусу сам жорсткий диск. Розглянемо процес вилучення на нетбуці HP Mini.
Інструкція
1
Закончите роботу всіх запущених на ноутбуці програм і вимкніть комп'ютер. Якщо ваш HP Mini і так не працював, краще переконайтесь, що він саме вимкнений, а не перебуває у сплячому режимі. Для цього посуньте вимикач і запустіть Windows, а потім повністю вимкніть ноутбук через інструментарій операційної системи.
2
Отсоедините від комп'ютера всі підключені пристрої і кабелі, у тому числі і шнур живлення, якщо він був підключений. Закрийте екран і переверніть ноутбук вгору днищем.
3
Зруште фіксуючий затиск акумулятора - якщо акумулятор спрямований на вас, фіксуючий затискач знаходиться праворуч - під затискачем повинен буде відкритися значок у вигляді червоного замку. Другий затиск також посуньте та утримуйте рукою. Вільною рукою потягніть акумулятор на себе і витягніть його з корпусу ноутбука
4
Зруште розташовану всередині корпусу ноутбука помаранчеву засувку. Тримайте її однією рукою, а другою натиснете на край задньої кришки ноутбука знизу вгору. Зусилля докладайте рівномірно, щоб нічого не зламати. Повністю зніміть кришку з корпуса ноутбука.
5
Вимкнути чорну плівку, під якою знаходиться жорсткий диск . Вхопитеся за виступ, розташований на штекері кабелю вінчестера. Потягніть його вгору, щоб кабель повністю від'єднався від роз'єму. Викруткою відкрутіть кріпильні гвинти. Вхопитеся за виступ на корпусі жорсткого диск а і потягніть вінчестер вгору, щоб цілком витягти його з корпусу.
6
Встановіть новий вінчестер в ноутбук, діючи в зворотному порядку: візьміться за виступ на корпусі жорсткого диск а і акуратно вставте його в слот, прикрутите кріпильні гвинти. Кабель жорсткого диск а розмістіть в призначений для цього канал. Вставте штекер кабелю в роз'єм - коли він повністю увійде чутно клацання.
7
Поверніть на місце кришку ноутбука. Обережно натисніть на неї, щоб вона повністю защелкнулась. Переконайтеся, що в корпусі комп'ютера не залишилося щілин. Вставте на місце акумулятор. Закріпіть його фіксуючим затискачем. Підключіть до ноутбука, якщо потрібно, зовнішні пристрої і шнур електроживлення. Увімкніть комп'ютер.
Часта поломка жорстких дисків або недостатня кількість пам'яті, це, мабуть, дуже поширена проблема багатьох ноутбуків. Справитися з нею допоможе заміна жорсткого диска на більш потужний і ємний. Однак перш ніж замінити, потрібно витягнути диск з ноутбука, а це для недосвідчених користувачів досить проблематично.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка
Інструкція
1
Перш ніж виймати жорсткий диск, знайдіть гарантійний талон і подивіться на термін гарантії. Якщо він не закінчився, то краще зверніться до фахівців. Вони більш компетентні в питанні обслуговування оргтехніки та допоможуть уникнути виникнення будь-яких проблем в результаті вашого проникнення до «внутрішнім органам» комп'ютера. Але якщо ви все-таки впевнені, що впораєтеся з цим самостійно, можна переходити до справи.
2
Спочатку скопіюйте всі необхідні вам дані з вінчестера на будь-який інший носій. Це потрібно взяти за правило, і не нехтувати ним за будь-яких маніпуляціях з жорстким диском. Коли процедура копіювання буде завершена, закрийте всі програми, вимкніть ноутбук, відключіть від корпусу штекер блока живлення та інші підключені пристрої. Після цього переверніть і акуратно зніміть з нього акумуляторну батарею, попередньо відкривши замок, який її утримує.
3
Далі можете переходити до вилучення жорсткого диска. Проробляючи цю процедуру, будьте гранично уважні і обережні, так як деталі ноутбука легко пошкодити, а їх ремонт зажадає від вас великих часових і грошових витрат. Візьміть підходить за розміром хрестову викрутку і з її допомогою відкрутите задню кришку ноутбука.
4
Жорсткий диск, як правило, розташований в спеціальному контейнері, який також необхідно витягувати з комп'ютера. Якщо він прикручений, то неспеша відкрутіть всі болти за допомогою підходящої викрутки і запам'ятайте їх розташування, це дуже важливо. Вимкніть від вінчестера все шлейфи, які йдуть до материнської плати, стежачи за тим, щоб ненароком їх не пошкодити. І тільки після цього акуратно вийміть контейнер з диском.
Зверніть увагу
Категорично не можна витягувати вінчестер за допомогою викрутки або інших гострих предметів, інакше це може привести до небажаних наслідків у вигляді різних поломок і поврежденій.Прі знятті тримаєте вінчестер так, щоб не доторкатися до його верхньої кришки.
Корисна порада
Якщо ви бачите, що витягти жорсткий диск буде не так просто, як здається, краще не ризикуйте і зверніться за допомогою до фахівців.