Як вставити флеш в презентацію.

Електронна презентація являє собою дуже зручний засіб для демонстрації інформації про підприємство, товари, послуги на великому екрані для глядацького залу або аудиторії. Використання в презентації флеш-технології дозволить зробити її ще більш інтерактивною.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з інтернетом;
  • - програма Power Point;
  • - файл flash.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальний плагін Ispring для Microsoft Power Point, який дозволяє додати флеш в презентацію . Завантажити його можна за наступним посиланням http://www.ispringsolutions.com/download/ispring_pro_ru_5_7_0_3019.msi. Встановіть плагін, потім відкрийте презентацію і виконайте вставку флеш на слайд.
2
Виберіть потрібний слайд, щоб вставити флеш-обьект, далі виберіть меню «Вид» - «Панелі інструментів», включите «Елементи управління». Потім виберіть «Інші елементи». Зі списку доступних об'єктів виберіть Shockwave Flash Object. Клацніть у тому місці слайда, в якому ви хочете розмістити Flash.
3
Змініть розмір ролика курсором миші. Викличте на об'єкті контекстне меню, виберіть «Властивості». Перейдіть до поля Movie, в ньому вкажіть повний шлях до флеш-файлу. Вкажіть або шлях на комп'ютері, або посилання в інтернеті.
4
Виконайте вставку флеш-об'єкта в презентацію Power Point 2007 і пізніших версій. Відкрийте файл презентації, виберіть потрібний слайд. У лівому верхньому куті клацніть по кнопці Microsoft Office, виберіть пункт «Параметри PowerPoint». Перейдіть у вкладку «Основні», встановіть в ній прапорець «Показувати вкладку« Розробник ».
5
Далі на панелі меню виберіть «Розробник», клацніть в секції «Елементи управління» по кнопці «Інші елемент». Виберіть з доступних об'єктів назва Shockwave Flash Object, за допомогою курсору миші встановіть для нього потрібний розмір. Аналогічно попередньому кроці вкажіть шлях до Додавати флеш-файлу.
6
Встановіть спеціальні опції, щоб налаштувати відтворення флеш-ролика в презентації. Для того щоб він починав програватися автоматично при запуску слайда, у властивості Playing встановіть значення True. Якщо його програвання буде управлятися користувачем, виберіть Falce. Для впровадження файлу в презентацію , встановіть значення параметра Embed Movie - True.