Як освіжити будинок.

Кожна кімната в квартирі повинна мати своє обличчя. Ми витрачаємо багато часу і грошей на підбір інтер'єру і на дорогий ремонт, але через деякий час звикаємо до нової обстановки, до нових речей і перестаємо помічати їх. Тому періодично потрібно вносити зміни в обстановку. Але зовсім необов'язково затівати новий ремонт і витрачати багато сил, нервів і грошей. Можна скористатися маленькими хитрощами, які допоможуть освіжити ваш будинок і заощадять час.
Інструкція
1
Подивіться на речі під іншим кутом, прикиньте, а якщо є можливість, то зробіть перестановку меблів. Самі здивуєтеся, як це невелике оновлення все змінить. Відразу стане зрозуміло, що в кімнаті зайве і від чого можна позбутися. Звичайно, не завжди параметри кімнати дозволяють зробити глобальну перестановку речей. Але навіть у випадку, якщо кімната невелика в звичний побут можна внести зміни.
2
Вікно - це теж предмет інтер'єру. Його форма і архітектурна обробка істотно впливають на вигляд вашого житла в цілому. Купуйте нові цікаві штори. Якщо у вас однотонні стіни, то фіранки вибирайте з малюнком, і навпаки. Оригінально виглядає штора з двох частин. Верхню частину закріпіть в натягнутому стані на дерев'яному карнизі, нижню - на металевому стрижні. Тканина для таких штор використовуйте бавовняну шотландку на підкладці з однотонного сатину або ситцю. Якщо у вас дві пари прямих штор, легких тюль повісьте прямо над вікном. Бічні штори красиво перехопіть стрічками, які прикріпіть до стінок. Вийде драпірування, якою можна надати вигляду театральної куліси, прикріпивши до карнизу ламбрекен.
3
Ще одна важлива деталь вашого інтер'єру, про яку не можна забувати - це диван. Його теж можна зробити цікавим, досить просто вибрати новий чохол на нього. Зараз у продажу є велика кількість чохлів на найрізноманітніші види диванів. Якщо з вибором у вас виникли труднощі, то його завжди можна зшити на замовлення. Найкраще мати кілька чохлів відразу, ну або хоча б два. Так ви завжди зможете освіжити обстановку за секунди, не виходячи з будинок а.
4
Найголовніше, не бійтеся яскравих аксесуарів. Порозсипайте яскраві подушки на ваш диван. Підберіть кілька сімейних фотографій і розмістіть їх в красивих рамках на стіну. У будь-якій кімнаті завжди буде доречний журнальний столик, на якому можна помістити вазу зі свіжими квітами. Кімнатні рослини додадуть інтер'єру міської квартири теплоту живої природи. Постарайтеся підібрати колекцію так, щоб цвітіння рослин тривало цілий рік. Проявіть фантазію, і ваша квартира перетворитися на оригінальну, яскраву і незабутню.
Якщо ви хочете внести в дизайн вашої квартири щось нове, а на повноцінний ремонт у вас не вистачає ні сил, ні бажання, завжди можна обмежитися дрібним косметичним ремонтом. Він допоможе освіжити квартиру , втамувати вашу пристрасть до змін і не зажадає особливих матеріальних витрат.
Вам знадобиться
  • - меблева поліроль;
  • - клей для шпалерних стиків;
  • - вазелін або машинне масло;
  • - будівельна фарба;
  • - самоклеюча плівка;
  • - квіти;
  • - трафарет.
Інструкція
1
Наведіть квартиру в порядок. Купуйте клей для шпалерних стиків і підклейте відійшли куточки. Невеликі подряпини на меблях легко прибираються меблевої поліролью. Більш помітні подряпини можна прибрати за допомогою крему для взуття відповідного кольору або усунути за допомогою меблевого маркера. Змастіть скрипучі двері вазеліном або машинним маслом. Якщо у вас дерев'яні віконні рами, купіть фарбу і обновіть колір. Тепер ваша квартира виглядає чисто й акуратно, і з нею можна працювати далі.
2
Викиньте скупчилися речі, які давно пора викинути, але ви все ще сподіваєтеся, що вони можуть стати в нагоді, переберіть їх. Безжально прибирайте ті речі, якими ви не користувалися більше трьох років. У вашій квартирі відразу ж стане легше дихати. Якщо речі шкода викидати - роздайте знайомим або через різні інтернет-спільноти «віддам даром».
3
Якщо ви хочете внести свіжий струмінь у вашу квартиру , зверніть увагу на предмети інтер'єру. Змініть картини на стінах, приберіть стоять на полицях сувеніри в шафу, а натомість їх поставте ті, які вже припадали пилом у вашій шафі. Придбайте цікаві кімнатні рослини - красивоцветущие на вікна або велику пальму в напільного діжці. Змініть штори, причому бажано, щоб вони були радикально відрізнялися від попередніх.
4
Якщо у вас є час і ви готові до більш радикальних змін, вам знадобиться банку будівельної фарби і пензель. Сміливо фарбуйте одну із стін. Після того, як фарба висохне, на стіну можна нанести малюнок. Останнім часом в моді ієрогліфи, силуети дерев. Малювати їх можна як будівельної фарбою, так і фарбою в балончиках, якою користуються графітчики. До речі, графіті на стіні теж можна намалювати.
5
Якщо ви давно планували придбати якийсь предмет меблів - саме час це зробити. Якщо ж ні - ви можете декорувати стару шафу або книжкову полицю. Наклейте на шафу самоклеящуюся плівку з цікавим малюнком, використовуючи залишилася фарбу, намалюйте на полиці яскраві смуги. Щоб малюнок був більш акуратним, використовуйте трафарети.