Як вибрати автомобільний навігатор. Як вибрати навігатор для автомобіля.

Ще кілька років тому GPS-навігатори вважалися рідкісною і дорогою іграшкою. На сьогоднішній день ці зручні та практичні пристрої стали незамінним і надійним помічником для кожного автомобіліста. Багато з нас напевно потрапляли в ситуацію, коли в дорозі доводилося використовувати карту. GPS-навігатори є сучасною високотехнологічною альтернативою звичайній паперовій карті. З їх допомогою можна точно визначити власні координати, а також прорахувати оптимальний маршрут до будь-якого пункту призначення. Але далеко не всі автомобілісти знають, як правильно вибрати автомобільний навігатор.

Для того, щоб згодом не розчаруватися у своєму виборі, необхідно звернути увагу на декілька найважливіших характеристик таких пристроїв. В першу чергу слід вибрати картографічне програмне забезпечення, відповідно, бренд навігатора. Сьогодні існує чотири головних навігаційних програми - Автоспутник, Навітел, Garmin і iGO. Кожна з вищеперелічених програм використовується спільно з конкретними брендами GPS-навігаторів. Найбільш доступною програмою вважається iGO, а однією з найбільш зручних і популярних - Garmin. Після того, як Ви визначилися з маркою GPS-навігатора і набором карт, необхідно вибрати автомобільний навігатор, який буде ідеально відповідати вашим потребам. Всі моделі навігаторів діляться на декілька рівнів - бюджетні, середні, «перехідні» і топові.

Бюджетні моделі навігаторів увазі виконання основної функції (навігаційної), і не більше двох додаткових функцій. GPS-навігатори середнього рівня забезпечують не тільки навігацію, але і мають на увазі можливість бездротового зв'язку і мультимедійні функції. «Перехідні» GPS-навігатори - це широкий зручний екран, навігація, бездротовий зв'язок і мультимедіа. Топові моделі GPS-навігаторів подразумевают найповніший набір найбільш сучасних функцій.

Додаткові функції навігаторів

В першу чергу це Bluetooth, підтримка карт пам'яті (це дає можливість записати в пам'ять пристрою будь-яку важливу інформацію , вбудований usb-інтерфейс, фотоальбом, програвач аудіофайлів і підтримка відео). Визначившись з тим, які додаткові функції для Вас важливі найбільше, Ви зможете вибрати необхідну Вам модель GPS-навігатора. При покупці пристрою обов'язково вимагайте офіційної гарантії та звертайте увагу на додаткові аксесуари для навігаторів - кабелі живлення, кабелі синхронізації, карти пам'яті. Найкраще купувати і самі GPS-навігатори, та аксесуари до них в спеціалізованих магазинах - так Ви зможете бути впевнені в тому, що придбали сертифіковану продукцію, яка не підведе Вас в найвідповідальніший момент.