Як навчитися малювати Барбі. Як намалювати паперову ляльку поетапно.

Барбі - це доглянута і дуже красива лялька, іноді вражаюча виразністю свого обличчя і витонченістю рис. Такою її і слід зображати на малюнках, а для цього доведеться потрудитися.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Найпростіше буде намалювати ляльку Барбі в повний зріст, для цього розташуйте аркуш паперу вертикально. Придумайте, яку ляльку ви намалюєте, в якому одязі. Якщо важко в цьому, то подивіться фотографії з Барбі в інтернеті і підберіть вподобані.
2
За допомогою простого олівця виконайте легкий начерк постаті ляльки. Потім почніть виконувати більш точний малюнок. Намалюйте голову яйцевидної форми, позначте волосся. Далі, поступово спускаючись нижче, намічайте тонку шию, від неї - акуратні плечі. Намітьте вузьку талію - відмінна риса ляльки Барбі , і з'єднайте талію з плечима. Намітьте груди і положення рук. Далі приступайте до нижньої частини.
3
Найпростіше уникнути малювання ніг зображенням ляльки в довгому бальному платті, але це за вашим бажанням. Дотримуючись цього правила намітьте «дзвін» спідниці. В іншому випадку намалюйте стегна, по ширині вони вже, ніж плечі. Від них проведіть лінії - напрямок ніг. Потім побудуйте ноги з овалів. Далі поступово «зрощуються» овали лініями. Намітьте акуратні стопи.
4
На даному етапі ви можете вже намітити деякі деталі одягу ляльки. Потім прорисуйте обличчя - очі покажіть трохи більше, ніж у людей. У ляльок вони завжди великі і виразні. Потім створіть акуратний носик і рот. Уточніть зачіску ляльки. Прорисуйте руки, їх так само можна малювати з овалів. Готовий начерк відредагуйте ластиком, видаливши непотрібні і допоміжні лінії.
5
Почніть роботу в кольорі. Найкраще підійде гуаш або фломастери. Можна застосувати змішану техніку для більш яскравого малюнка. Спочатку зафарбуйте відкриті частини тіла, змішавши білий, трохи червоного і трохи жовтого кольору, щоб вийшов колір засмаги. Потім продовжуйте заповнювати малюнок зверху вниз, наносите фарбу (штрихи) плавно і за формою тіла. Після нанесення основних колірних плям дайте малюнку просохнути. Потім виконайте в кольорі дрібні деталі - складки, петлі, рюшки, орнамент на одязі, очі з віями, губи - на обличчі.
6
Розбавивши водою синій колір покрийте їм злегка фон в нижній частині аркуша, створивши ефект того, що лялька не важить в повітрі, а знаходиться на якій-небудь поверхні чи натяку на неї. Після висихання малюнка можете виконати обведення чорної гелієвої ручкою, що зробить вашу роботу більш яскравою і чіткою.