Як вибрати тканину на штори.

Штори - необхідний елемент декору приміщення. Без них оформлення вікна виглядає незавершеним. Штори привносять в інтер'єр атмосферу затишку і комфорту, а правильно підібраний матеріал, з якого вони виготовлені, здатний підкреслити всі їхні переваги. Тому до вибору тканини на штори для того або іншого приміщення потрібно поставитися дуже серйозно.
Інструкція
1
Для того щоб вибрати тканина на штори правильно, вам просто необхідно знати деякі правила і нюанси, які точно допоможуть прийняти вам правильне рішення.
2
Колір тканини для штор підбирається, як правило, під колір оббивки меблів. Блакитні, сині і сірі, «холодні» тони, здатні створити в приміщенні відчуття прохолоди. А бежеві, жовті, помаранчеві та червоні, «теплі тони», можуть наповнити кімнату сонячним світлом. Щоб не допустити ефекту злиття штор з інтер'єром приміщення, виберіть тканина для них на тон світліше або темніше основного.
3
При виборі тканини для штор обов'язково зверніть увагу на її малюнок. Горизонтальна смужка візуально робить приміщення ширше, а вертикальна - вище. Найактуальнішими і стильними вважаються картаті тканини для штор.
4
Обрана вами тканина на штори повинна однаково красиво виглядатимуть і при денному освітленні, і при світлі люстр в темний час доби.
5
Для кімнат зі слабкою освітленістю постарайтеся вибирати тканини для штор яскравих сонячних кольорів. Якщо ж ви шукаєте тканина на штори для занадто світлого приміщення, віддайте перевагу важкого світлонепроникними матеріалу.
6
При виборі тканини на штори важливо враховувати і особливості приміщення, для якого вони будуть призначені. Для кухонних фіранок виберіть тканина зі спеціальним грязеотталкивающим покриттям. Віддайте перевагу легким і практичним матеріалами, які легко перуться і швидко сохнуть.
7
Для спальні і вітальні найбільше підійдуть штори, виконані з щільних дорогих тканин: льону, бавовни, шовку, оксамиту, гобелена. Але пам'ятайте про те, що натуральний хлопок швидко вигорає на сонці, тому не використовуйте його для декорації південних і південно-західних вікон.
8
Найбільш практичними вважаються синтетичні і напівсинтетичні тканини для штор. Вони легко стираються і довго не вицвітають.