Як знайти тата для сина. Як возб чоловіка.

У вихованні синів чоловіки грають незамінну роль. Незалежно від того, чому у вашого сина немає тата, йому потрібен батько. Так само і вам потрібен чоловік. Вибираючи кавалера, в першу чергу подумайте, чи підійде він на роль батька для вашої дитини.
Інструкція
1
Придивіться до свого оточення. Можливо, ваш майбутній супутник життя, який стане хорошим батьком для вашого сина , знаходиться поруч з вами. Можливо, ви не знайомі з ним, але у вас є спільні друзі. Нехай ваші знайомі і друзі подумають, чи немає у них на прикметі відповідного чоловіка для знайомства з вашою родиною. Якщо знайомство з майбутнім чоловіком через друзів не ваш випадок, визначте, які ще варіанти можуть вам підійти. Вдале знайомство з подальшими серйозними стосунками через інтернет відбувається рідко. Але можете спробувати щастя і на сайті знайомств. Познайомитися з чоловіком можна в звичайних життєвих умовах. Відвідуйте місця, де можна зустріти людину потрібного складу. Це можуть бути клуби за інтересами, тематичні заходи, виставки. Якщо у вас немає ні сил, ні бажання шукати чоловіка самої, можна скористатися послугами свахи. Виберіть надійну жінку або солідну службу знайомств.
2
При виборі нового залицяльника керуйтеся не тільки особистою симпатією, але й інтересами дитини. Чоловік повинен підійти вам обом. У вашому випадку знайти супутника життя складніше подвійно, ніж жінці без дітей, але не потрібно впадати у відчай. Звичайно, чоловік повинен знати про вашого сина і не бути проти дітей. Познайомте їх і подивіться, чи зможуть вони знайти спільну мову, і чи захоче чоловік шукати підхід до вашого сина. Якщо ваша дитина ще маленька, він швидше звикне до нового тата. Син по-старше може не відразу прийняти нового чоловіка в будинку.
3
Збільшуйте час спілкування втрьох поступово. Поїдьте разом на пікнік, в розважальний парк, сходіть на дитячий спектакль або на концерт. Запрошуйте свого нового знайомого до себе в гості, нехай, поки, наприклад, ви готуєте вечерю, він почіает вашому малюкові або подивиться разом з ним мультфільм. Якщо поруч з вами буде потрібний чоловік: добрий, люблячий дітей і налаштований на серйозні стосунки, він і ваш син потягнуться один до одного. У майбутньому у вас може скластися дружна і щаслива сім'я.